Samsung’tan 12 inçlik Galaxy Note Pro geliyor

Teknoloji Firmaları
MovePlayer, Samsung’un 12,2 inçlik tableti, Galaxy Note serisine ekleyeceğini doğruladığını açıkladı. Galaxy Note 10.1 2014 Edition ile benzer teknik özelliklere sahip olacağı söylenen Note Pro’nun, ö...
EMOJİLE

MovePlayer, Samsung’un 12,2 inçlik tableti, Galaxy Note serisine ekleyeceğini doğruladığını açıkladı.

Galaxy Note 10.1 2014 Edition ile benzer teknik özelliklere sahip olacağı söylenen Note Pro’nun, önümüzdeki ocak ayında düzenlenecek olan CES fuarında tanıtılması ve 2014′ün ilk çeyreğinde satışa sunulması bekleniyor.

Stuff.com’un haberine göre notebook vari tablet olacak olan Galaxy Note Pro’ya özel klavye ve kılıflar geliştirildiği; bu şekilde, tabletin dev ekranının çok amaçlı kullanım için avantaj haline getirileceği söyleniyor.

Galaxy Note Pro’yu doğrulayan bir diğer gelişme de, Samsung’un hissedarları ile yaptığı 2014 planları toplantısında yaşandı. Samsung’un, bu toplantıda Galaxy Note Pro’yu cam bir kutuda gösterdiği ve fotoğraf çekilmesine izin vermediği belirtiliyor.

Sıra geldi en sevdiğimiz bölüme; teknik özellikler! Dedikodulara göre, Galaxy Note Pro’nun teknik özellikleri şu şekilde sıralanacak; 12,2 inç 2560 x 1600p çözünürlüklü ekran, 3 GB bellek, 9500 mAh pil ve Android 4.4 KitKat işletim sistemi.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme