Samsung’dan video çözümlü dev soru bankası

Teknoloji Firmaları
Samsung Electronics, özel olarak geliştirilen ’SSınav’ adlı uygulamasıyla, öğrencilerin sınavlara daha etkin bir şekilde hazırlanmalarına yardımcı oluyor. Samsung Galaxy Apps Marketten indirilebilen v...
EMOJİLE

Samsung Electronics, özel olarak geliştirilen ’SSınav’ adlı uygulamasıyla, öğrencilerin sınavlara daha etkin bir şekilde hazırlanmalarına yardımcı oluyor. Samsung Galaxy Apps Marketten indirilebilen ve özellikle YGS, LYS ve TEOG hazırlık soruları ile çözümlerine ilişkin videoları içeren online uygulamaya, 3 aylık ücretsiz erişilebilecek.

Eğitim odaklı sosyal sorumluluk çalışmalarıyla öne çıkan Samsung Electronics, yeni uygulaması SSınav ile eğitime verdiği desteği sürdürüyor.

Samsung Electronics, Samsung tablet ve telefonlara özel olarak geliştirilen ’SSınav’ adlı uygulamayla, öğrencilerin sınavlara daha etkin bir şekilde hazırlanmalarına yardımcı oluyor. Kullanıcılar, Samsung telefon ve tabletlerde gömülü ya da Galaxy Apps marketten indirilebilecek olan bu uygulamayla, Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS), Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) ve Temel eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı’nı (TEOG) kapsayan 25.000’den fazla soruya ve videolu cevaplarına erişebilecekler.

3 ay süresince tüm soruların yanı sıra soruların çözümlerine ilişkin videolara da bedelsiz erişebilecek olan kullanıcılar, 3 aylık sürenin bitiminde aylık sadece 4 TL’lik bir üyelik bedeliyle online uygulamadan faydalanmaya devam edebilecekler.

Samsung’un yeni uygulaması ‘SSınav’, 13 Mart’ta YGS, 27-28 Nisan tarihlerinde TEOG ve 18-26 Haziran tarihlerinde LYS olmak üzere bu yıl gerçekleştirilecek sınavlara hazırlanmak isteyenler için kullanıma hazır.