Profesyonellerin tercihi: Monster İş İstasyonu

Teknoloji Firmaları
En yeni nesil işlemcileri, en hızlı ekran kartları ile bir araya getirerek, kusursuz bir iş yönetimi elde etmeyi amaçlayan Monster iş istasyonları, hızlı, kesintisiz ve eksiksiz projeler elde etmenizi...
EMOJİLE

En yeni nesil işlemcileri, en hızlı ekran kartları ile bir araya getirerek, kusursuz bir iş yönetimi elde etmeyi amaçlayan Monster iş istasyonları, hızlı, kesintisiz ve eksiksiz projeler elde etmenizi sağlıyor. Fikirlerinizi hayata geçirirken yapmanız gereken ölçümlemeleri çok daha net bir şekilde elde etmenizi sağlayan modeller, iş yükünüzün belkemiği olmayı amaçlıyor.

Yazılımınız İçin En İyi İş İstasyonu

Sektörünüz her ne olursa olsun, belirli programlara ihtiyacınız vardır. Özellikle medya ve eğlence sektöründe çalışıyorsanız, birbirinden farklı yazılımlar arasında hızlı geçişler yapmanız ve projelerinizi zamanınızda bitirmeniz şarttır. Hayal gücünüzü sonuna kadar kullanmanız gereken ve aynı zamanda sınırlı bir zamanınız olduğu bu gibi durumlarda ise, hızlı bir donanıma sahip olmak son derece önemli hale gelmektedir.

Bir proje ya da iş için kullanılan normal bilgisayarlar, ya düşük bellek uyarıları ya da yavaş işlemci hızları ile gün geçtikçe yavaşlar ve donmalara sebep olur. Böylece sektörün gerektirdiği yüksek performansı elde edemez ve işlerinizi zamanında teslim edememeye başlarsınız. Gerek ortaya çıkardığınız işin kalitesini gerekse iş hayatındaki itibarınızı oldukça etkileyen bu durumun önüne geçmek için, bilgisayarlarınızı bir iş istasyonu ile değiştirmelisiniz.

Çoğu medya çalışanı için uzun ve sancılı bir süreç olan renderlama, 3d modelleme, animasyon hazırlama ya da görselleştirme gibi süreçleri çok daha hızlı ve etkin bir şekilde yerine getirmenizi sağlayan Monster iş istasyonları ise, medya çalışanlarının tüm sektörel ihtiyaçlarına cevap vermeye hazırlanıyor. Fokus Bilgisayar bünyesinde faaliyetlerini gösteren markanın Tulpar ve Markut modelleri, Pal, Hd, Uhd formatlarında görüntü ve medya çıktılarınızı hiçbir sıkıntı yaşamadan almanızı sağlıyor.

Başarıyı Mobil Workstation ile Yakalayın

Adobe, Autodesk, Solidworks gibi sektörel program firmaları tarafından onaylanmış Monster modelleri, medya sektörünün yanı sıra, mimari ve mühendislik sektörleri için de etkin bir çözüm ortağı olmayı amaçlar. Revit, 3DsMax, Solidworks, Catia, Ansys, Keyshot, Cad, Cam ya da Maya gibi farklı bilgisayar programlarını kusursuz bir şekilde çalıştıran modeller, aynı zamanda programlar arasında hızlı geçişler yapmanızın da yolunu açar.

Tasarımlarınızı çok daha hızlı bir şekilde hayata geçirmenizi sağlayan modeller, mobil grafik çözümleri alanında en iyi teknolojileri bünyesinde barındırır. Modern iş akışlarınızı dönüştürmek, geliştirilmiş görsel teknikler ile sanal dünyalar yaratmak ve yüksek performanslı işlem gücünü tüm programlarda hissetmek için özenle bir araya getirilmiş yüksek sistem özellikleri, projelerinize kesintisiz bir şekilde devam etmenizi sağlar.

Nvidia Quadro ailesinin en gelişmiş ekran kartları ile performans ve güvenilirlik konusunda sektörün öncü firmalarını bir araya getiren workstation modelleri, tasarım sürecinizi interaktif bir platforma taşımanıza yardımcı olur. Aynı zamanda çoklu ekran desteği ile bakış açınızı dilediğiniz gibi genişletebileceğiniz Monster Notebook modelleri, 4 farklı görüntüye kadar desteklenen display seçenekleri ile üretkenliğinizi ve verimliliğinizi arttırmayı amaçlar.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme