PlayStation 4 Hakkında Şok İddia

Teknoloji Firmaları
Sony, önümüzdeki yıl boyunca da PlayStation 3, PlayStation Move ve PlayStation Vita çalışmalarını sürdürecek gibi görünse de, PlayStation 4 ile ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. Sony’nin PlayS...
EMOJİLE

Sony, önümüzdeki yıl boyunca da PlayStation 3, PlayStation Move ve PlayStation Vita çalışmalarını sürdürecek gibi görünse de, PlayStation 4 ile ilgili şok bir iddia ortaya atıldı.

Sony’nin PlayStation 4 (ya da adı her ne olacaksa) ile ilgili hiçbir açıklama yapmadığı şu günlerde, dün gece ortaya atılan bir iddia interneti birbirine kattı diyebiliriz.

Zira Sony’nin birçok oyun stüdyosunun, PlayStation 4 oyunlarını geliştirmeye başladığı ve bu oyunların daha çok uzun bir süre geliştirilmeleri gerektiği iddiaları internette yankılanmaya başladı.

Sony yetkilileri konu ile ilgili açıklama yapmaktan kaçınırken, Develop Online adlı yayın organı, sağlam kaynaklardan aldığı bilgiyi sonuna kadar destekliyor.

Hatta oyun konseptlerinin tamamen hazır olduğu ve eğer Sony yeşil ışık yakarsa oyunların geliştirilmesine hızla başlanacağı da söylenenler arasında.

Aynı yayın organının, yine gece saatlerinde Microsoft’un yeni konsolunun Xbox Next adı altında bir proje olduğunu ve 2013 yılının sonlarına doğru piyasaya sürüleceğini iddia ettiğini de belirtelim.

Konsolun E3 2013’te, yani piyasaya sürülmesine aylar kala tam olarak ortaya çıkacağı da gelen haberlerden biri.

Shiftdelete

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme