PES 2015 ne zaman çıkacak?

Teknoloji Firmaları
Oyun konsolu ve Bilgisayar oyun tutkunlarının merakla beklediği haber geldi. Geçtiğimiz yıla kadar dünyada en çok oynanan oyun olan PES serisi 2014 sürümü ile kullanıcılarda büyük bir hayal kırıklığı ...
EMOJİLE

Oyun konsolu ve Bilgisayar oyun tutkunlarının merakla beklediği haber geldi. Geçtiğimiz yıla kadar dünyada en çok oynanan oyun olan PES serisi 2014 sürümü ile kullanıcılarda büyük bir hayal kırıklığı oluşturmuş ve müşterilerinin büyük bölümünü EA Sports’un hazırladığı FIFA 2015’e kaptırmıştı. 

KONAMI PES 2015 İLE TAHTINI GERİ ALABİLİR

KONAMI, PES 2015 ile ezeli rakibi EA Sports’a yeniden meydan okumak ve tahtını tekrardan ele geçirmek için hazırlıklarını sürdürüyor. PES 2015 ne zaman çıkacak sorusunun yanında artık PES 2015 ’in nasıl olacağı da merak konusu. Hurhaber’de yer alan habere göre PES 2015 şuanda üzerinde çalışılan yeni sürümüyle büyük bir ilgi toplayacak.

ÇALIMLAR, HAREKETLER VE KEYİF

Pes 2014 ile oluşan kötü imajı silmek isteyen KONEMI, PES 2015 ile bugüne kadar azar azar verdiği bir çok özelliği aynı anda kullanıcıya sağlamayı hedefliyor. Beklentileri aşacak olan PES 2015’in FİFA’yı da oldukça zorlayacağı düşünülüyor. 

PES 2015 İNDİRME VE OYNAMA SEÇENEĞİ

Öte yandan KONAMI’nın hazırlayacağı yeni online satış sistemi ile PES 2015 indirmek ve oynamak kullanıcılar için daha da kolaylaşacak. Oyun tutkunları PES 2015’i edinmek için mağaza mağaza gezmek zorunda kalmayacak.

PES 2015’TE FENERBAHÇE – BEŞİKTAŞ OLACAK MI?

PES 2015’te geçtiğimiz yıl yer almayan Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın ise yer alıp almayacağı hala bilinmiyor. PES’in geniş kapsamlı bir hazırlıkla yapıldığı göz önünde bulundurulursa Türkiye liginin komple dahil edilmesi de söz konusu olabilir.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme