Opera web browser iOS 8 için yenileniyor!

Teknoloji Firmaları
Apple’ın mobil işletim sistemi iOS’un kendi internet tarayıcısı Safari web browser kullanıcılarına en iyiyi sunsa da özellikle Google ve FireFox kendi tarayıcıları ile Apple kullanıcılarını bulu...
EMOJİLE

Apple’ın mobil işletim sistemi iOS’un kendi internet tarayıcısı Safari web browser kullanıcılarına en iyiyi sunsa da özellikle Google ve FireFox kendi tarayıcıları ile Apple kullanıcılarını buluşturmaya oldukça hevesliler.

Google tüm servislerinin iOS tarafında mükemmel çalışması ve hataların hemen düzeltilmesi için bir mühendis çalışma gurubu kurmuşken FireFox’un da kendi tarayıcısı Opera Mini’yi iOS 8’e göre güncellemesi zaten beklenen bir durumdu.

Opera Mini web browser son zamanlarda kullanıcılar tarafından pek tercih edilmiyor ve bu tarayıcı için bizde dahil olmak üzere birçok kişi “eskimiş” yakıştırmasında bulunuyordu.

Teknoloji sitelerinde yer alan haberlere göre; FireFox’ta gelen bu eleştiriler sonrasında iOS 8 için optimize dilmiş yeni bir Opera web browser üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Yeni internet tarayıcısında Tarayıcı içine konan yeni yardımcı temalar ile ne yapmak istediğinizi anlayan Opera Mini web browser kişiselleştirilebilir özellikleri ile oldukça iyi bir iç çıkarmış gibi görünüyor.

Sizde Safari’nin durağan arayüzünden sıkıldıysanız yeni Opera’yı mutlaka deneyin. iOS 8 ile birlikte internet tarayıcının Safari ve Chrome’dan daha hızlı olacağı iddia ediliyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme