Müzik Arşivinizi Bu Yazılım ile Yönetin

Teknoloji Firmaları
Bir çok kullanıcı için akıllı telefonlar, öncelikli müzik dinleme kanalı olarak kullanılıyor. Hal böyle olunca, üçüncü şahıs yazılımlar da bu yönde geliştirilmeye başlıyor. Mobil uygulama mağazalarına...
EMOJİLE

Bir çok kullanıcı için akıllı telefonlar, öncelikli müzik dinleme kanalı olarak kullanılıyor. Hal böyle olunca, üçüncü şahıs yazılımlar da bu yönde geliştirilmeye başlıyor. Mobil uygulama mağazalarına baktığımızda, müzik ve video yazılımları kategorisinin hayli dolu olduğunu görüyoruz.

İşte bu kategori altında yer alan yazılımlardan biri de Lyrics isimli Symbian^3 uygulaması. Program sayesinde telefonunuzda yer alan müzik arşivinizi komple taratarak, içeriklere şarkı sözü eklenmesini sağlayabiliyorsunuz.

Program, internet üzerinden kendi arşivine bağlanıyor ve uyumlu sözleri ID3 etiketi olarak parça içerisine ekliyor. Gayet hızlı bir arama motoruna sahip olan programın arşivi de bir hayli geniş. Türkçe parçalar konusunda biraz zayıf kalsa da yabancı parçaların tamamına yakını bulunabiliyor. Taranan arşiv içersinde 5 Milyon adet şarkı sözünün yer aldığını da belirtmeden geçmeyelim.

shiftdelete.net

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme