Motorola’dan iPad Katili Makine!

Teknoloji Firmaları
İlk Android 3.0 tabletlerden olan Dual core işlemcili Motorola Xoom’u sizin için inceledik. Motorola, Xoom ile Anroid 3.0 sezonunu açıyor. Xoom Google’ın tabletler için özel geliştirdiği A...
EMOJİLE

İlk Android 3.0 tabletlerden olan Dual core işlemcili Motorola Xoom’u sizin için inceledik. Motorola, Xoom ile Anroid 3.0 sezonunu açıyor. Xoom Google’ın tabletler için özel geliştirdiği Android işletim sistemini kullanan önemli modellerden biri. Türkiye’ye gelip gelmeyeceğ henüz bilinmiyor ama Amerika’dan getirdiğimiz tabletin fiyatı 860 Amerikan dolarıydı.

Büyük ve ağır
Yeni Xoom 10.1 inçlik ekrana sahip olan az sayıdaki tabletlerden biri ve 730 gram ağırlığında. Ağırlığı açısından iPad 1’den daha hafif ve iPad 2’den daha ağır olan Motorola’nın yeni tabletinin boyutları 250 x 13 x 168 milimetre. iPad 1’de olduğu gibi muhtemelen kullanıcılar, onu da belirli bir kullanımdan sonra kanepede veya masada kullanmak isteyeceklerdir.

Xoom keskin kenarlarından dolayı elinizde kaliteli bir duruş sergiliyor. Arka taraflarındakı kıvrımlar gayet iyi oturmuş ve güzel bir görünüm kazandırmış. Hoparlörlerin yanında iyi monte edilmemiş güç düğmesi bulunuyor. Ekranın en geç 30 dakika içinde kendiliğinden kapanması ve açmak isteğinizde her zaman Xoom’u çevirmek zorunda kalmanız bazen rahatsız ediyor.

chip.com.tr

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme