Microsoft’tan 20 dolara telefon: Yeni Nokia 105

Teknoloji Firmaları
Bugünün dünyasında kullanıcı alışkanlıkları akıllı telefonlara yönelse de, özellikli telefonlar gelişmekte olan pazarlarda hala yoğun ilgi görüyor. Nokia ve Samsung’un domine ettiği pazara Microsoft i...
EMOJİLE

Bugünün dünyasında kullanıcı alışkanlıkları akıllı telefonlara yönelse de, özellikli telefonlar gelişmekte olan pazarlarda hala yoğun ilgi görüyor. Nokia ve Samsung’un domine ettiği pazara Microsoft iddialı bir model eklendi. İddialı diyoruz zira telefonun fiyat bilgisi sizleri oldukça şaşırtacaktır.

Microsoft, iki yıl önce tanıtılan Nokia 105’i yenileyerek bir kez daha kullanıcıların karşısına çıkardı. Yeni Nokia 105’in fiyatı sadece 20 dolar. Telefonda 1.45 inç büyüklüğünde 64k ekran yer alıyor. 800mAh kapasiteli piliyle 15 saat konuşma ve 35 gün bekleme süresi sunan telefonun rehberine 2.000 kişi kaydedilebiliyor. 

1433334448_gsmarena001.jpg

Teknoloji oku’da yer alan habere göre, Çift SIM kart destekli modeli de bulunan Nokia 105 haziran ayı içerisinde birçok ülkede satışa çıkacak. Vergilerin eklenmesiyle birlikte Yeni Nokia 105’in fiyatı ülkelere göre farklılık gösterecektir. Microsoft’un milyonlarca satması beklenen telefonda öne çıkan diğer özellikler şunlar; Series 30+ işletim sistemi, microUSB, 3.5mm kulaklık girişi, fener, 14.1mm kasa kalınlığı ve fener.  

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme