Kaspersky’den Yeni Çözümler

Teknoloji Firmaları
Windows işletim sistemi destekli Kaspersky Endpoint Security 8’in firmaların gelecekte oluşabilecek BT güvenliği sorunlarına karşı gelişmiş güvenlik çözüm paketine önemli bir ekleme olduğunu söy...
EMOJİLE

Windows işletim sistemi destekli Kaspersky Endpoint Security 8’in firmaların gelecekte oluşabilecek BT güvenliği sorunlarına karşı gelişmiş güvenlik çözüm paketine önemli bir ekleme olduğunu söyleyen Kaspersky Lab CEO’su ve kurucu ortağı Eugene Kaspersky ürün hakkında şunları söyledi: "Ürün, genişletilmiş özellikleri ile kötü amaçlı yazılımlara karşı etkili bir güvenlik ve koruma sağlıyor. Yeni ürünlerimiz gerçek zamanlı hibrid korumayı imza bazlı, proaktif ve bulut destekli tesbit teknolojileri ile birleştirerek sunuyor."

Windows işletim sistemi destekli Kaspersky Endpoint Security 8’in en önemli yararlarından birinin de gelişmiş uygulama kontrolü ve beyaz listeye çıkarma özelliği olduğunu belirten Kaspersky Lab Teknolojiden Sorumlu Başkan Nikolay Grebennikov ise "Ürün, geçerli uygulamaların üstün veritabanı ile bulut bazlı Kaspersky Security Network tarafından destekleniyor. Aynı zamanda, uçnokta PC’lerin bütün uygulamalarının altında esnek ve başarılı "Default Deny (baştan yasaklı)" senaryosu sunuyor. Yaygın olan Default Allow (baştan izinli) modu dışında bu metod kurumsal BT güvenliğini sağlıyor, BT kaynaklarını koruyor ve aynı şekilde çalışanlar için de oldukça elverişli bir ortam sunuyor" diyor.

Kaspersky Lab’in güçlü uzmanlığına dayalı olan kapsamlı kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma; uygulama kontrolü, web filtreleme ve ürün kontrol dahil olmak üzere geniş BT güvenlik özellikleriyle destekleniyor. Windows işletim sistemi destekli Kaspersky Endpoint Security 8, yeni ve bilinmeyen tehlikeler için gerçek zamanlı güncellemeler sunarak bulut bazlı güvenlik sistemiyle entegre bir şekilde uygulamaları beyaz listeye taşımayı destekliyor.

chip.com.tr

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme