iPad 2 Haftasonu Türkiye’de!

Teknoloji Firmaları
  Avrupa`da satışına 27 Mart tarihinde başlanan iPad 2, Türkiye’nin tek yetkili Apple distribütörü Bilkom tarafından 29 Nisan Cuma günü resmi olarak Türkiye`de satışa sunulacak. Firmadan ya...
EMOJİLE

 
Avrupa`da satışına 27 Mart tarihinde başlanan iPad 2, Türkiye’nin tek yetkili Apple distribütörü Bilkom tarafından 29 Nisan Cuma günü resmi olarak Türkiye`de satışa sunulacak.

Firmadan yapılan açıklamaya göre satış sonrası destek, servis ve 2 yıl garanti avantajıyla satılacak iPad 2 serisinin başlangıç fiyatı da 1080 TL olacak. Satışa 29 Nisan Cuma günü saat 10:00 itibariyle başlanacak.

Birinci nesil iPad`ler 5 ilde 51 noktada satışa sunulurken, iPad2 çok daha fazla satış noktasında tüketicilere ulaşacak.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Gaziantep ve Adana illerindeki Apple Premium Reseller Mağazaları ve Bimeks, Darty, Electroworld, Mediamarkt, Teknosa, Media-Saturn ve Vatan mağazaları ile 100’den fazla yetkili Apple satış noktasında iPad2’lerin tüm modellerini uygun ödeme seçenekleri ile bulabilmek mümkün.

Tüketicilerin iPad 2 deneyimini tam anlamıyla yaşayabilmeleri için, tüm yetkili satış noktaları iPad 2 özel teşhir alanları ve eğitimli personelleri ile hizmet verecek. Yetkili Apple Satış noktalarından satın alınacak her iPad’le tüketiciler Bilkom tarafından sağlanan satış sonrası destek ve 2 yıl garanti ayrıcalıklarına da sahip olacak.

Tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatları (KDV dahil) şöyle:

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme