IBM 100. Yaşını Kutluyor!

Teknoloji Firmaları
Teknoloji devi IBM 100. yaş gününü kutluyor. 1911 yılında New York Endicott’ta kurulan firma bugün yaş gününü, çalışanlarını gönüllü işler yaptırırarak kutluyor. Hizmet kutlaması adı altında 15 ...
EMOJİLE

Teknoloji devi IBM 100. yaş gününü kutluyor. 1911 yılında New York Endicott’ta kurulan firma bugün yaş gününü, çalışanlarını gönüllü işler yaptırırarak kutluyor.

Hizmet kutlaması adı altında 15 Haziran günü 400 bin IBM çalışanı gönüllü olarak hayır işleri yapacaklar. Tabii ki tüm çalışanlar aynı anda IBM’deki görevlerini bırakmayacaklar. Örneğin, Weschester Aile Hizmetleri’ne gidecek olan iki düzine IBM çaışanı bir veri tabanı ve internet sitesi hazırlayacak. Bunun dışında 40 IBM çalışanı okullarda bilim dersine girerek konuşma yapacak. IBM CEO’su Sam Palmisano ise okuduğu ve büyüdüğü okula gidip öğrencilere konuşma yapacak.

IBM’in ayrıca 2003’ten beri gönüllü çalışma hizmeti bulunuyor ve şirketin açıklamalarına göre, gönüllü olarak 170 binden fazla katılımcıyla 11.5 milyon saat hizmet verilmiş.

chip.com.tr

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme