HTC’nin akıllı saati nasıl olacak?

Teknoloji Firmaları
Mobil dünyasına sızdırdığı bilgilerle nam salan teknoloji editörü Evan Blass nam-ı diğer Evleaks bu defa konsept bir tasarım yayınladı. HTC’ye ait akıllı saatin resmedildiği çalışmada şık bir akıllı s...
EMOJİLE

Mobil dünyasına sızdırdığı bilgilerle nam salan teknoloji editörü Evan Blass nam-ı diğer Evleaks bu defa konsept bir tasarım yayınladı. HTC’ye ait akıllı saatin resmedildiği çalışmada şık bir akıllı saat bizleri karşılıyor ancak fotoğrafta gördüğümüz çalışmaların büyük oranda öyle olmayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

İlk olarak kordondan başlayalım. Metal kordonlu akıllı saat açıkçası pek kişi tarafından benimsenmeyecektir. Dolayısıyla kordan final tasarımda plastik ya da farklı bir malzemeden oluşacaktır. Bir diğer detay ise arayüz de karşımıza çıkıyor. Evet HTC’nin Sense arayüzü tartışmasız en iyisi ama bu arayüzü bir akıllı saate uyumlu getirmek pek de mümkün görünmüyor. Android Wear ile çalışan akıllı saatte dolayısıyla daha sade bir arayüz bizleri karşılayacak.

Yayınlanan tasarımdan çıkaracağımız önemli bir detay saatin tasarımı olabilir. HTC’nin akıllı saati Moto 360’ın aksine Gear Live ve G Watch modellerin olduğu gibi kare bir tasarım yer alıyor.

 HTC'nin

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanustur