Google ilk fiziksel mağazasını açtı

Teknoloji Firmaları
Google’ın fiziksel dünyadaki atılımları devam edecek Gerçek dünyada mağazası bulunan teknoloji firmaları kervanına Google da katıldı. Firma ilk fiziksel mağazasını İngiltere’nin Londra şehrinde ...
EMOJİLE

Google’ın fiziksel dünyadaki atılımları devam edecek

Gerçek dünyada mağazası bulunan teknoloji firmaları kervanına Google da katıldı. Firma ilk fiziksel mağazasını İngiltere’nin Londra şehrinde açtı. Mağazada Google’ın kendi markaları ürünlerine ek olarak farklı firmaların cihazları da satılıyor.

Mağazada akıllı saatlerden tabletlere, firmanın Chromebook dizüstü modellerinden aksesuarlara kadar birçok ürün bulunuyor. Müşteri temsilcilerinin de yer aldığı mağazada ürünler hakkında bilgi almak da mümkün.

Aljazeera’ye göre Google’ın önümüzdeki günlerde Londra’da 2 yeni mağaza daha açacağı açıklandı. Firmanın ilk fiziksel mağazasını ABD yerine İngiltere’de açması beklenmeyen bir adım olarak görülüyor. Sektörde bu ilk mağazanın bir ön hazırlık olduğunu düşünenler de var. Mağazanın Dixons Carphone grubuna bağlı Currys PC World içinde açılmış olması bu iddiaları kuvvetlendiriyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanustur