Flash 3D ile Süper Oyunlar

Teknoloji Firmaları
Cep telefonları, mini bilgisayarlar, mp4 oynatıcılar elimizden düşürmediğimiz tekno oyuncakların her yeni modeli bambaşka özelliklerle geliyor. Her yanımızı 3D (üç boyutlu görüntü teknolojisi) sarmaya...
EMOJİLE

Cep telefonları, mini bilgisayarlar, mp4 oynatıcılar elimizden düşürmediğimiz tekno oyuncakların her yeni modeli bambaşka özelliklerle geliyor. Her yanımızı 3D (üç boyutlu görüntü teknolojisi) sarmaya başladığından beri, büyük firmalar her gün yeni bir 3D’li cihaz, yazılım, oyun çıkarmaya başladı.

Ve şimdi de Adobe çığır açıcı bir gelişme ile karşımızda. Yakında internet browserlarımızda kullandığımız Flash Player’lar 3Dli olacak. Flash Playerin son sürümü 10,1 bir kaç yeniliğin ipuçlarını vermeye başlasa da asıl bombanın ekim ayındaki Adobe Max konferansında patlatılması bekleniyor.

Yeni Flash 3D Neler Getiriyor

OYUNLAR
En hoşunuza gidecek özelliği en baştan söyleyelim. Player 3D ile Firefox ve Explorerdan oynanabilecek süper oyunlar göreceğiz. Şu anda mini flash oyunlar 2D olarak (iki boyutlu görünüm) oynanabiliyor. Yakın bir zamanda kişisel bilgisayarlarınıza kurulu süper oyunların minimal versiyonları, ev, iş, okul bilgisayarlarına bağlı kalmasızın internet olan her yerden oynanabilecek.

GÜVENLİK
Siz izin vermedikçe bilgisayarınıza herhangi bir bölüme erişemeyecek. Şimdiye kadar ki en güvenlikli paket olacağı belirtiliyor.

GELİŞMİŞ EFEKT ve FİLTRELER
Video ve imagelara uygulayabileceğiniz yüzlerce gelişmiş efekt ve 3D filtre.

AKIŞKAN YAYINCILIK
Web sitenize koyacağınız kişisel videolarınızı koruma amaçlı geliştirilmiş yayın akış yöntemi.

Flash Player 3D’nin tüm özellikleri Adobe‘nin sitesinden öğrenebilirsiniz.

Etkinlik Duyurusu:
Adobe’un merakla beklenen geliştiriciler hatfası:
Adobe MAX Haftası  23-27 Ekim  2010  tarihleri arasında  Los Angeles (ABD) de yapılacak.

Gelişmeleri  AbobeMax sitesinden takip edebilirsiniz

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme