Doğada atık olmaz, bilişimde de olmasın!

Teknoloji Firmaları
Cebit Bilişim Eurasia, 29 Kasım – 2 Aralık tarihleri arasında CNR Expo‘da gerçekleşecek fuar süresince Yeryüzü Derneği’nin de desteği ile E-Atık standında ziyaretçilerinden gelecek e...
EMOJİLE

Cebit Bilişim Eurasia, 29 Kasım – 2 Aralık tarihleri arasında CNR Expo‘da gerçekleşecek fuar süresince Yeryüzü Derneği’nin de desteği ile E-Atık standında ziyaretçilerinden gelecek elektronik atıkları toplayıp fuar sonunda geri dönüşüme gönderiyor.

Elektronik atıkların içerdikleri tehlikeli ve toksit maddelerin toprak ve su kirlenmesindeki etkisine dikkat çekmek için düzenlenen kampanyada,  katılımcılar ev ve işyerlerinde atıl durumda olan cep telefonu, şarz cihazı, ütü ve tost makinası gibi elektrikli cihazlar, fotoğraf makinası,floürasan lamba, monitör ve bilgisayarları standa teslim ederek katılabilirler.

Fuar süresince devam eden etkinliğe katılanlar,  sürdürülebilir ekolojik yaşama sağladıkları katkı için organik sebze tohum ve fidesi, meyve ağacı yetiştirebilecekleri tohum topu ve sembolik çeşitli hediyeler verilecektir.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme