CASIO’dan 300 şehrin saatini gösterebilen saat

Teknoloji Firmaları
Akıllı telefon bağlantısı ile 300 şehrin saatini gösterebilen Edifice EQB- 500 serisi saatler 2016 kışına damga vuracak. EQB-500 serisi, güneş enerjisi ile şarj olabilme, suya dayanıklılık v...
EMOJİLE

Akıllı telefon bağlantısı ile 300 şehrin saatini gösterebilen Edifice EQB- 500 serisi saatler 2016 kışına damga vuracak.

EQB-500 serisi, güneş enerjisi ile şarj olabilme, suya dayanıklılık ve şıklık gibi önde gelen özelliklerin tümünü taşıyor. Bunların yanında akıllı telefonlar ile bağlantı kurabilme özelliği sayesinde dünyanın çeşitli lokasyonlarında doğru zamanı ayarlamak çok kolaylaşıyor.

Saatler, akıllı telefona sadece tek bir tuş ile bağlanabiliyor. Gerektiğinde yaz-kış saati ayarlarını da otomatik olarak yapabilen bu saatler, otomatik olarak dünya saatlerini ayarlıyor.

Bluetooth aracılığı ile eşleşen saat ve akıllı telefon sayesinde saat ayarını yapmak artık çok kolay olacak. Telefonunuzdaki dünya saati uygulamasında saatini ayarlamak istediğiniz şehrin ismini seçebilir ya da harita üzerinde seçip, aplikasyondaki gönder tuşuna basabilirsiniz. Bu şekilde, saatiniz kendini otomatik olarak seçilen saate ayarlayacaktır.

Kadranda iki ayrı dünya şehrinin saatini göstermek mümkün. Böylece kendi yaşadığınız şehrin ve seyahat ettiğiniz şehrin saatlerini ayrı ayrı görebileceksiniz.

Tüm bunların yanı sıra güneş enerjisi ile şarj olan saatiniz hiçbir zaman ekstra bir şarja ihtiyaç duymayacak. Ve Bluetooth bağlantısı sayesinde, telefonunuzu unuttuğunuz takdirde, kapsama alanı dışına çıktığınız anda saatiniz sesle ve titreşimle sinyal vererek telefonunuzu bulmanızı sağlayacak. Telefonunuz sessizde olsa dahi alarm vererek sizi uyaracak.

Tüm bunları yapabilmek için Apple Store ya da Google Play’den Casio Watch+ uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Uygulamayı destekleyen telefonlar;

iPhone 5s (iOS7), iPhone 5c (iOS7), iPhone 5 (iOS7), iPhone 4s (iOS7)

GALAXY S5 (Android 4.4), GALAXY Note3 (Android 4.3~4.4), GALAXY S4 (Android 4.3~4.4)

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme