Baymak kombi bakımında indirim sürüyor

Teknoloji Firmaları
Baymak kombileri yaz kış kullanırız. Özellikle de kış dönemi geldiğinde ısınma ihtiyacımız için kullanırız. Her mevsim sıcak su elde ettiğimiz için de çoğu konutta ve iş yerlerinde mutlaka kullanırız....
EMOJİLE

Baymak kombileri yaz kış kullanırız. Özellikle de kış dönemi geldiğinde ısınma ihtiyacımız için kullanırız. Her mevsim sıcak su elde ettiğimiz için de çoğu konutta ve iş yerlerinde mutlaka kullanırız. Her bir Baymak kombi kullanıcısının çabası yaz kış en iyi verimleri elde etmektir. Fakat bu da genelde bakımlardan geçmektedir. Baymak kombi kullanıcısı olarak en son ne zaman bakım yaptırdınız? Düzenli bakım yaptıran kullanıcı sayısı yapılan araştırmalara göre yok denilecek kadar az… Bu durumu araştıran Kombi Tamircisi genelde bakım bedelleri yüzünden yaptırılmadığını tespit etmiştir. Buna bağlı olarak da her bir Baymak kombi kullanıcısını bakıma teşvik edecek bir kampanya ile huzurlarınızdadır.

Baymak Kombi Bakımında %40 İndirim!

Baymak kombinizin bakım zamanı geldi, uzun süredir bakım yaptırmadınız ve bakımı daha ucuza getirmek istiyorsanız bu kampanyamız tam da sizlere göre…

  • Kampanyamız gereği Baymak kombilerinizin bakımlarını %40 a varan indirimlerle uzman teknisyen kadromuzla yapıyor bütçenize katkı sağlıyoruz…

Tuzla Baymak Servisi hizmeti sunan firmamızı arayarak bakımda %40 indirim kampanyasından yararlanabilirsiniz. Kartal ilçesinde de hizmetlerini uzman ekibi ile sürdürmekte olan Kartal Baymak Servisi’ne ulaşarak da bu kampanyadan yararlanmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Kampanya Detayları

  • Kampanyamız hizmet sunduğumuz bölgeler içerisinde tüm Baymak kombi kullanıcıları için geçerlidir.
  • Kampanyamız gereği %40 a varan indirimler Baymak kombilerin sayısına göre değişmektedir. Toplu şekilde yapılan Baymak kombi bakımlarında %40 a yakın indirimler sağlanmaktadır.
  • 3 Baymak kombiden 10 Baymak kombiye kadar bakım yapıldığı zaman %30 indirim, 10 Baymak kombiden 50 Baymak kombiye kadar bakım yapıldığı zaman %35 indirim, 50 ve üzeri Baymak kombi bakımı yapıldığı zaman %40 oranında indirim sunulmaktadır.
  • Kampanyamız toplu Baymak kombi bakımlarında geçerli olup, Baymak kombilerin aynı binada veya site içerisinde olması gerekmektedir. Farklı adreslerde uygulanan bakımlarda geçerli değildir.
  • Kampanyamızdan yararlanmak adına sadece çağrı merkezimize ulaşarak kaç adet Baymak kombi bakımı yaptırmak istediğinizi belirtebilir ve adede göre sunulan indirimden yararlanabilirsiniz.

Kampanyamızdan yararlanmak amacı ile kat sakinlerini kampanya konusunda bilgilendirebilir ve ortak bir karar ile çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Kampanyamızın bitiş süresini ve kampanya konusunda yapılan değişiklikleri firmamız gizli tutar. Çok geç olmadan kampanyamızdan yararlanabilir ve Baymak kombinizin bakımını en uygun fiyata düşürebilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin…