Android’den elit işletim sistemi

Teknoloji Firmaları
Telefon ve tablet piyasasında en çok kullanılan ve tercih edilen işletim sistemi olan Android, en son Android 4.4 KitKat sürümünü duyurmuştu. Android 5.0 adlı bir sürüm üzerinde de hazırlık yaptığı id...
EMOJİLE

Telefon ve tablet piyasasında en çok kullanılan ve tercih edilen işletim sistemi olan Android, en son Android 4.4 KitKat sürümünü duyurmuştu. Android 5.0 adlı bir sürüm üzerinde de hazırlık yaptığı iddia edilen firmadan, Silver adlı bir yeni bir sürüm sızıntısı geldi.

Android Police tarafından sızdırılan bilgilere göre, Google, Silver ile kullanıcılarına daha iyi Android hizmeti verecek. Silver, normal Android sürümlerinin daha ilerisinde, yüksek bir performans sunacağından, üst seviye cihazlarda kullanılacak. Söylentilere göre Google, belirli firmaların en son model telefon ve tabletlerini seçip, sürümü onlar için yayınlayacak ve cihazlara özel bir mağaza deneyimi sunacak.

İddia edilen Silver sürümü, daha hızlı bir işletim sistemi güncellemesi ve 7/24 görüntülü sohbet desteği sunacak. Buna karşın, Silver’da kişiselleştirme seçeneklerinin az olacağı ifade ediliyor. Diğer bir konu da, Google Nexus’lar yayınlanan Android güncellemelerini ilk alan cihazlar olduğundan, büyük bir olasılıkla Silver sürümünü de ilk alan olmaları bekleniyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme