Youtube Nasıl Video Çekilir Telefonda

İnternet
YouTube İlk Video Nasıl Çekilir?, YouTube’da 1m İzlenme Kaç Para?, Youtube Nasıl Video Çekilir Telefonda, Detaylar yazımızda… Youtube dünyada çok sayıda kişinin yoğun olarak kullanmakta olduğu y...
EMOJİLE

YouTube İlk Video Nasıl Çekilir?, YouTube’da 1m İzlenme Kaç Para?, Youtube Nasıl Video Çekilir Telefonda, Detaylar yazımızda…

Youtube dünyada çok sayıda kişinin yoğun olarak kullanmakta olduğu yaygın bir video izleme uygulamasıdır. Ücretsiz üyelik işlemlerini gerçekleştiren kullanıcılar zamanla hesaplarından kanam açarak para kazanmayı hedefler. Kanalına abone olan kişi sayısı arttıkça bu durum firmalarında dikkatini çeker ve reklamlar fenomen hesap sahipleri aracılığı ile yapılır.

Kanalınıza yüklediğiniz videoların kaliteli olması ve geniş bir izleyici kitlesine ulaşması için özgün olması gerekir. Renk tonu, tema, içerik ve çok daha fazla kriter videonun izlenme oranını etkileyecektir. Eğer belli bir izleyici kitlesine sahipseniz videolarınızı bu doğrultuda çekmeli ve yayınlamalısınız. Cep telefonu ile çekim yaparken mutlaka yatay konumda video çekmeye özen göstermelisiniz.

Görüntü kalitesi açısından odak ve netlik kullanmalı ışığa dikkat etmelisiniz. Çekim kalitesinin yüksek olacağı alanlarda çekim yapmalısınız. Videonuz ne kadar kaliteli olursa abone sayınız o kadar artacaktır. Youtube Türk abone satın al ile Popigram.com adresinden abone satın alarak kanalınızı destekleyebilirsiniz.

YouTube İlk Video Nasıl Çekilir?

Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra kendinize ait bir Youtube kanalı açabilirsiniz. Kanalınıza yükleyeceğiniz ilk video amacınızı belirtmeli, sizi tanıtmalı ve aboneleriniz için neler yapacağınızı ortaya koyabilmelidir. Cep telefonunuz ile kaliteli videolar çekmek için yapılması gerekenler:

  • Telefonu uçak moduna alarak kamera alanını iyice temizleyin
  • Çekim kalitesi 1920×1080 piksel olarak şekilde ayarlayın
  • Kesinlikle oynatmadan çekim yapın
  • Odak ve iyi bir ışık kullanın

Kaliteli ve özgün içerikli videolar kanalınızdaki abone sayısını artıracaktır. Yeterli abone sayısına sahip değilseniz hızlı şekilde amacınıza ulaşmak için Youtube abone satın al seçeneğini tercih edebilirsiniz.

YouTube’da 1m İzlenme Kaç Para?

Bazı Youtuber’lar 1 milyon ve üzeri izlenmeden aylık 400 dolar ile 40 bin dolar arası kazanç sağlayabilir. Bu miktar hesabın popülerliğine ve yapılacak reklam anlaşmalarının içeriğine göre değişir.

YouTube Video Nasıl Yapılır?

Youtube’da oturuma giriş yapıp kanalınıza eklemek istediğiniz videoyu seçin ve yükleme işlemini tamamlayın. İçerik ve tema olarak özgün bir videoya sahip olmanız hem izlenme hem de abone sayınızın artmasını sağlar. Popüler Youtube kanalına sahip olmak için Popigram.com’da bulunan abone satın al paketlerini 45 TL’den başlayan fiyatlar ile satın alabilirsiniz.