Yeni Windows Live Yolda

İnternet
Bu intenret sitesinde yeni sürümün reklamı yapılıyor. Sadece 1 sayfa ve 1 video ile başlayan site, birkaç saat içerisindeçok daha fazla detaya kavuştu. www.windowslivepreview.com adresinden yeni mesaj...
EMOJİLE

Bu intenret sitesinde yeni sürümün reklamı yapılıyor. Sadece 1 sayfa ve 1 video ile başlayan site, birkaç saat içerisindeçok daha fazla detaya kavuştu.

www.windowslivepreview.com adresinden yeni mesajlaşma uygulamasının detaylarını görebilirsiniz.

Bu sitede yer alan indirme bağlantısından henüz halen eski Windows Live Messenger sunuluyor. Henüz aktif hale geçmeyen, daha doğrusu giriş için özel kullanıcı ismi ve hesabı isteyen yeni Hotmail’ın sayfasına da www.hotmailpreview.com‘dan ulaşabilirsiniz.

Daha önce sızan ve bu internet sitesinde onaylanan iPhone sürümü, Microsoft- Apple iPhone yakınlaşmasını ortaya koyuyor.

Facebook Chat ve video mesajlarının Messenger’a dahil edilmesi de MSN’i, sadece bir Facebook alternatifinden ziyade, Facebook kullanmayı kolaylaştıran bir araç haline getiriyor. Ayrıca Facebook özellikleri Windows Live Messenger‘ı zenginleştiriyor.

En son sürümde HD video sohbet özelliğinin desteklenecek olması da webcam kuşlarının hoşuna gidecek özelliklerden.

Bununla birlikte gelişmiş kullanıcı gizliliği ve güvenliği için gelişmiş ayarlar vaat edilenler arasında. Yeni beta sürümü her an indirmeye açılabilir ve böylece vaatlerin gerçekliğini değerlendirebiliriz…