Twitter Süper Takip Nedir?

İnternet
Twitter Süper Takip Nasıl Yapılır?, Twitter’da En Çok Kim Takip Ediliyor?, Görüntülenme Sayısı Ne Demek?, Twitter Süper Takip Nedir?,Detaylar yazımızda… Süper takip, ücretli aboneli gerektiren T...
EMOJİLE

Twitter Süper Takip Nasıl Yapılır?, Twitter’da En Çok Kim Takip Ediliyor?, Görüntülenme Sayısı Ne Demek?, Twitter Süper Takip Nedir?,Detaylar yazımızda…

Süper takip, ücretli aboneli gerektiren Twitter uygulamasındır. Kullanıcılar ile irtibat kurmanın ve onları desteklemenin bir yolu olarak kullanılan ön izleme, ayrıcalıklı erişim ve bonus içeriklere sahip aylık yapılan ücretli aboneliktir. Ancak süper takibe kayılmak için bazı şartlar bulunmaktadır.

  • 18 yaşını doldurmuş olmak, en az 10.000 takipçiye ulaşmış olmak ve son bir ay içerisinde en az 20 kere twetlenmiş olmak gerekiyor.
  • Süper takip başvurusu yapmak için ise “para kazanma” sekmesine dokunun ardından “süper takip” i aktifleştirin.
  • Süper takipçi mekanizmasında para kazanma sistemi, sizi takip etmek isteyen süper takipçilerin para ödemesine dayanıyor.

Sizi takip etmek için takipçileriniz para ödüyor, sizde süper takipçi sayınız arttıkça Twitter ’dan pay alıyorsunuz. Ayrıca kazancınızı artırmak için takipçi paketleri de satın alabilirsiniz. Bunun için Bayigram’da Twitter Türk takipçi satın al imkanına sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve 19 TL den başlayan takipçi satın alma paketleri hediye takipçileriyle kullanıcılara güvenilir hizmet sunmaya devam ediyor.

Twitter Süper Takip Nasıl Yapılır?

Süper takip ücreti 2,99 dolar, 4,99 dolar ve 9,99 dolar olarak takip etmek istediğiniz hesap tarafından belirleniyor. Ancak diğer bir şart ise süper takip yapmak isteyen hesabın 10.000 takipçi sayısına ulaşmış olması gereklidir. Takipçi sayınız yeterli değil ise alternatif yol olarak Twitter takipçi satın al paketlerinden bütçenize en uygun olanı Bayigram internet adresinde bulabilirsiniz. Süper takipçi olduğunuzda isminizin yanında bir rozetiniz oluşur ve takipçisi olduğunuz hesap ile daha fazla iletişim kurma hakkına da sahip olursunuz.

Twitter’da En Çok Kim Takip Ediliyor?

En çok takip edilenler listesi sık sık güncellenmekle beraber şuanda birinci sırada Barack Obama ikinci sırada da Elon Musk yer almaktadır. Dünyaca ünlü kişiler ve tanınmak isteyen kişilerin kullanmış oldukları Twitter süper takip uygulaması ile elde ettiği kazançtan süper takipçisi olan kullanıcılara da belli bir oranda gelir sağlar.

Görüntülenme Sayısı Ne Demek?

Kullanıcılar kaç kere sizi Tweet üzerinden takip ettiyse, arama sonuçlarında ve zaman akışında kaç kere Tweetiniz görüntülendiyse, görüntülenme sayınızı bu açıdan analiz ederek öğrenebilirsiniz. Ayrıca Bayigram.com adresinden 250 izlenmeden başlayan paketlere 9 TL’ye sahip olabilirsiniz.