SEO Nedir, Ne İşe Yarar?

İnternet
SEO Nedir? Artık bu soruyu tek bir kaynaktan rahatlıkça öğrenebilirsiniz. SEO FD, içerik platformu her soruya yanıt veriyor.
EMOJİLE

SEO nedir, Search Engine Optimization’ın kısaltması olarak hayatımıza yer edinmiş bir uygulamalar bütünü olup, işletmelerin dijital alanda varlığını gösterebilmelerini sağlamaktadır. SEO Nedir? artık ürün ya da hizmet pazarlaması yapmanın en iyi yolu, dijital alanlarda gerçekleştirilen etkileşimlerdir. Bu noktada işletme sahiplerinin güncel SEO çalışmaları ile arama sonuçlarında üst sıralamaları ulaşarak marka farkındalığını açığa çıkarması opsiyonel değil, zorunlu bir hale gelmiştir. Kaldı ki hem lokal anlamda geri dönüşümleri arttırmak hem de global anlamda tanınabilen bir marka haline gelebilmeniz imkansız değildir. Dünya çapında Google kullanıcılarının sayısı milyarları aşmışken bunu yapmak akıllıca bir hamle olacaktır.

Bilginiz dahilinde arama motoru optimizasyonuna yönelik çalışmalar sağlayabilirsiniz, fakat bir müddet sonra uzman bir SEO ajansından yardım almanız hedeflediğiniz noktaya ulaşmanız konusunda işlerinizi kolaylaştıracaktır.

SEO FD Hizmetleri Nelerdir?

SEO FD, 2015’ten bu yana gerçekleştirdiği hizmetlerle birlikte tamamladığı projelerde anlamlı başarılara imzasını atan bir SEO ajansıdır. İçerisinde barındırdığı SEO uzmanı, SEO danışmanı, web tasarımcı, yazılımcı ve içerik üreticileri öğreti edindikleri disiplinli çalışma sistemleri ile birlikte, Google’ın algoritmalarını takip ederek en güncel şekilde sitenizde uygulamalar gerçekleştirmektedirler. Koordineli bir şekilde çalışan alanlarında uzman kişileri bulunduran SEO ekibimizin, sağladığı hizmet konuları şunlardır;

  • İç ve Dış SEO: Ekibimiz; sitenizde içerik, görsel, iç linkleme gibi konularda hizmet verirken, backlink konularında da dış SEO adına çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bu sayede sitenizde arama motorlarından gelen organik ziyaretçi oranı arttırılmaya hedeflenmektedir.
  • İçerik Desteği: Siteniz için tanıtım, blog, pazarlama gibi konularda makaleler üreten içerik ekibimiz siteniz için SEO’ya uyumlu özgün ve sementik makaleler düzenleyebilmektedir.
  • Web Tasarım: SEO’ya ve mobile entegre, kullanıcı dostu arayüze sahip web tasarımları ziyaretçi sayınızı önemli ölçüde etkilemektedir. SEO FD ile web tasarımı konusunda da çığır açabilirsiniz.
  • SEO Danışmanı: Markanızı büyütmeyi amaç edindiğiniz bu yolda size direktifler verecek SEO danışmanı, doğru stratejiler uygulamanıza yardımcı olacaktır.
  • Dijital Pazarlama: Pazarladığınız ürün ya da hizmeti müşteri kitlenize en doğru şekilde tanıtacak stratejileri dijital pazarlama ekibimizle uygulayabilirsiniz.

SEO FD ile iletişime geçmeniz halinde sitenizin mevcut durumunu ücretsiz bir şekilde analiz ettirebilir, bu sayede sitenizin güçlü ve zayıf yönlerini açığa çıkararak ihtiyaç duyduğunuz hizmeti uygun ücretlendirmelerle talep edebilirsiniz.