Nintendo Yeni Oyunlarını Tanıttı

İnternet
En yeni Wii ve DS oyunlarının tanıtıldığı toplantıda heyecanla beklenen Super Mario Galaxy 2 ve Metroid: Other M. oyunlarının çıkış tarihi de açıklandı. Toplantıda ilk kez görücüye çıkarılan ve 5 Mart...
EMOJİLE

En yeni Wii ve DS oyunlarının tanıtıldığı toplantıda heyecanla beklenen Super Mario Galaxy 2 ve Metroid: Other M. oyunlarının çıkış tarihi de açıklandı.

Toplantıda ilk kez görücüye çıkarılan ve 5 Mart’ta piyasaya sunulan Nintendo DSi XL, 2 farklı mat rengi, DSiWare yazılımı ve kablosuz internet imkanı sunan DSi Browser ile oyun severlerden tam not aldı.

Super Mario Galaxy 2

Nintendo tutkunlarının heyecanla beklediği Super Mario Galaxy 2, 11 Haziran’da piyasaya sunulacak.

Yer çekimine karşı koyabildiğiniz oyunda, yeni gezegenler ve içerikler de sizleri bekliyor. Oyunda, düşmanlarınıza karşı Yoshi ile beraber mücadele edecek, birbirinden renkli ve çılgın bölümde macerayı yaşayacaksınız

Metroid: Other M

Nintendo ve dünyaca tanınan Team Ninja işbirliği ile yapılan Metroid oyununa farklı bir perspektif kazandırılan Metroid: Other M 2010’un 3. çeyreğinde piyasaya sunulacak.

Terk edilmiş uzay istasyonundaki tünel ve kıvrımlı geçitlerden geçerken istediğiniz zaman 3D perspektifine geçiş yapabilirsiniz. Heyecan ve aksiyon dolu Metroid Other M oyununda Wii kumandasını yan tutarak düşmanınızla savaşabilir, mekanlardaki ipuçları ve saklı geçitleri bulmak için 3D bakış açısını kullanarak dünyayı keşfedebilirsiniz.

Monster Hunter Tri

23 Nisan’da piyasaya sunulacak olan Monster Hunter Tri, Wii için tasarlanan aksiyon dolu epik bir oyun. Bu yepyeni oyunda, şehri depremden sonra yeniden inşa ederken canavarlardan koruyabilmek için silahlarınızı ve zırhlarınızı kendi isteklerinize göre uyarlayabilirsiniz. Ayrıca Avrupa’daki oyuncular, oyunun online özelliklerinden ekstra bir ücret ödemeden faydalanabilecekler.

Sin and Punishment: Successor of the Skies

7 Mayıs’da raflardaki yerini alacak olan Sin and Punishment: Successor of the Skies oyununda ise Wii kumandasının nişan alma duyarlılığı sayesinde durmaksızın aksiyon yaşayacak, elde ettiğiniz skorları internette paylaşıp, lider tablolarında yerinizi alacaksınız.

FlingSmash

Tenis oyunlarındaki duyarlılık ve tilt oyunundaki eğlenceyi birleştiren FlingSmash oyunuyla ise yaz aylarında tanışacak, Wii Motion Plus zevkini yaşayacaksınız.

Dragon Quest IX: Sentinels of the Starry Skies

Japonya’da 4 milyondan fazla satan Dragon Quest IX: Sentinels of the Starry Skies oyunu da yaz aylarında DS kullanan oyun severler ile buluşacak.

WarioWare: Do It Yourself

Tüm Nintendo DS ailesi ile kullanılabilen WarioWare: Do It Yourself ve WiiWare için olan WarioWare: D.I.Y. Showcase de 30 Nisan 2010 da satışa sunulacak. İki oyuna da sahipseniz ikisi arasında içerik transferi yapabilir, üstelik WarioWare:DIY ile ürettiğiniz oyunları , WarioWare: D.I.Y. Showcase ile televizyondan oynayabilirsiniz.

Photo Dojo

Nintendo DSiWare için tasarlanan Photo Dojo ilkbaharda piyasaya sürülecek. Oyuna başlamadan 13 tane poz verip fotoğraf çekmeli ve 10 tane de ses efekti kaydetmelisiniz. Artık siz de komik bir dövüş oyunun baş kahramanı olabilirsiniz. 8 karakter yaratabileceğiniz oyunda Nintendo DSi veya Nintendo DSi XL sistemi ile ister kendi kendinize isterseniz arkadaşlarınızla savaşabilirsiniz.