Multinetten Şimdi de “Okulnet”

İnternet
Öğrencilerin okul içi/dışı harcamalarının güvenliği, velilerin verdiği harçlığın amacına uygun kullanılması ve öğrenci harcamalarının denetlenebilmesi için oluşturulan smart card sistemine ücretsiz sa...
EMOJİLE

Öğrencilerin okul içi/dışı harcamalarının güvenliği, velilerin verdiği harçlığın amacına uygun kullanılması ve öğrenci harcamalarının denetlenebilmesi için oluşturulan smart card sistemine ücretsiz sahip olunabiliyor.

Okulnet kartları, kuruma, öğrenciye ya da personele özel olarak tasarlanıyor. Kartlarda öğrenci numarası, bölüm, personel unvanı gibi gerekli bölümler var. Kartlar, ana giriş kapıları, kurum içindeki tüm giriş nokltaları ve otoparklarda bulunan okuma ünitelerinden kontrollü geçiş yapılmasına ve böylelikle güvenliğin sağlanmasına imkan veriyor.

Okulnet kartları, okul içerisindeki kantin, yemekhane, fotokopi, kütüphane, sosyal tesisler gibi bölümlerdeki tüm harcamalar için de kullanılabiliyor. Veliler ise, bu kart sayesinde çocuklarına verdikleri harçlık miktarını ayarlayabiliyor, nerede harcadıklarını da kontrol edebiliyorlar.

Kartın çalınması halinde ise, aynı gün içerisinde bloke edilebiliyor, şifresi varsa kullanılmaz duruma geliyor ve bakiye iadesi yapılabiliyor.

http://www.multinet.com.tr/multiweb/Okulnet.aspx

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme