Microsoft Dynamics 365 Business Central

İnternet
Önceden Microsoft Dynamics NAV (ya da Navision) olarak bilinen, güncel adıyla Dynamics 365 Business Central, ön muhasebe ve resmi muhasebelerini şirket ya da kurum bünyesinde barındıran gelişmiş şirke...
EMOJİLE

Önceden Microsoft Dynamics NAV (ya da Navision) olarak bilinen, güncel adıyla Dynamics 365 Business Central, ön muhasebe ve resmi muhasebelerini şirket ya da kurum bünyesinde barındıran gelişmiş şirket ya da kuruluşlar için tasarlanmış bir iş yönetimi platformu, bir ERP sistemidir. Satış, pazarlama, hizmet, proje, tedarik zinciri, envanter, operasyon, muhasebe ve finans yönetimini tek bir platformda kapsayan Dynamics 365 Business Central, dijital dönüşüm noktasındaki tüm şirketlerin bu alandaki bütün ihtiyaçlarını karşılar.

Microsoft Dynamics 365 Business Central’ı kurulum güçlüğü olmadan istediğiniz ortamda (bulut, On-Prem) kullanabilirsiniz. Microsoft Dynamics365 Business Central üzerinde tasarlanmış tüm süreçlerinize masaüstü, dizüstü, tablet ya da cep telefonunuzdan erişebilirsiniz. Windows, Android veya iOS cihazlarınızdan tüm süreçlerinize, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden erişim sağlayabilirsiniz.

Ödemelerinizi Microsoft Yapay Zekâ destekli tahminleme aracı ile belirleyip, ödemelerinizin gecikmesinin önüne geçebilirsiniz. Yerleşik iş zekasından faydalanarak, geçmiş verileriniz üzerinden satış forecast’lerinizi çıkarabilirsiniz. Farklı departmanlardaki tüm ekip arkadaşlarınız ile Business Central üzerinden birlikte çalışma imkanınız da var. Gömülü Microsoft 365 ile verilerinizi analiz edebilir, raporlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Dynamics 365 Business Central’ın Microsoft Office 365 entegrasyonu sayesinde, Word, Excel gibi tanıdık arayüzlerde çalışırsınız ve adaptasyon problemi yaşamazsınız. Düzenli aralıklarla yaptığınız işlerinizi otomatize ederek, zamanınızı daha verimli işler üretmeye harcayabilirsiniz.

Microsoft Dynamics 365 Business Central’ın üstün yetenekleri ile çözüm potföyünden faydalanarak, şirketinizin gelecek hedeflere emin adımlarla ilerlemesini sağlayabilirsiniz.