iTunes’a para ödemeden müzik indirebilirsiniz!

İnternet
DoubleTwist adlı ekip tarafından birkaç yıldır gerçekleştirilen işlem daha da becerikli hale geldi ve Android kullanıcılarının hizmetine girdi. Uzmanabi.com’da yer alan habere göre ekibin uygula...
EMOJİLE

DoubleTwist adlı ekip tarafından birkaç yıldır gerçekleştirilen işlem daha da becerikli hale geldi ve Android kullanıcılarının hizmetine girdi. Uzmanabi.com’da yer alan habere göre ekibin uygulaması iTunes üzerindeki müzik eserlerini rahatlıkla Android sistemlerde dinlemeye izin veriyordu ve yeni çalışmayla birlikte sıra iTunes Radio’ya geldi! iTunes Radio Recorder adlı uygulama, Apple’ın yasaklarını deliyor ve Android cihazınızda kısa bir gecikmeyle de olsa istediğiniz şarkıyı dinlenemenize olanak veriyor.

Uygulama AirPlay (streaming) yayınında seçildiği zaman şarkı ya da o anki oynamakta olan kayıt, gerçek zamanlı olarak kaydediliyor. Birkaç dakika sonrasında Apple’ın dijital prangalarından kurtulan şarkılar cihazınıza misafir oluyor. Şirketin kurucularından Monique Farantzos bu işin aslında illegal olmadığını savunuyor. Uzun yıllardır insanların radyolardan şarkı kaydettiklerini, CD’lerden önce kasetlere kayıtlar yapıldığını belirten isim, iPod’lar için rip’lenmiş şarkılar nasıl sorun oluşturmuyorsa, bizim uygulamamız da sıkıntı yaratmıyor, şeklinde konuşuyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme