iPad’e Almanya’dan Rakip!..

İnternet
Apple’ın yeni ürünü iPad‘e Almanya’dan rakip geldi. ‘WePad’ adındaki ürün iPad’in yapamadıklarını yapacak, önsatışları 27 Nisan’da başlayacak. İlk etapta iki ...
EMOJİLE

Apple’ın yeni ürünü iPad‘e Almanya’dan rakip geldi. ‘WePad’ adındaki ürün iPad’in yapamadıklarını yapacak, önsatışları 27 Nisan’da başlayacak. İlk etapta iki modeli piyasaya sürülecek WePad’de fiyatlar 600 ile 780 dolar.

Apple’In yeni ürünü iPad’in ABD’de yüksek satış rakamlarına ulaşması, rakiplerini de harekete geçirdi. Bunlardan bir tanesi de Alman Neofonie firması tarafından geliştirilen ‘WePad’ Şirket tarafından Almanya’nın başkenti Berlin’de tanıtılan ürün, iPad’in zayıf olduğu noktalardaki başarısıyla Apple’ı zorlamaya aday. İki ayrı USB girişi bulunan WePad‘de aynı zamanda Adobe desteği de bulunuyor. Temmuzda satışa çıkacak ürünün fiyatı ise16 GB’lik modeli için 600, 32 GB’lik 3G destekli modeli ise 780 dolar olarak belirlendi. 180 çalışanı bulunan Neofonie, 20 bin kişinin sıraya girdiğini bildirirken ön satışların 27 Nisan’da başlayacağınıaçıkladı. Google’ın işletim sistemi Android’i kullanan kullanan WePad 11.6 inç büyüklüğünde ekrana sahip.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi