FB.com’u Satın Aldı

İnternet
Sosyal paylaşım sitesi Facebook, şimdi de e-mail servisiyle kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu bağlamda popüler site, fb.com’u da satın aldı. Bir süredir sosyal paylaşım sitesi ...
EMOJİLE

Sosyal paylaşım sitesi Facebook, şimdi de e-mail servisiyle kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu bağlamda popüler site, fb.com’u da satın aldı.

Bir süredir sosyal paylaşım sitesi Facebook‘un kendi e-mail servisini açacağı konuşuluyordu. Bu doğrultuda Facebook’un fb.com isimli alan adını satın aldığı ortaya çıktı. Eylül ayında satıldığı açıklanan fb.com’un kimin adına alındığı bugüne kadar bilinmiyordu.

Ancak Facebook’un fb.com ile ne yapacağı henüz bilinmiyor. Uzmanlara göre Facebook, Yahoo’nun yaptığı gibi @facebook.com ismiyle kullanıcılarına e-mail hizmeti verebilir ve fb.com’u da bin 500’ün üzerinde olan Facebook çalışanlarına özel olarak ayırabilir. Zira Yahoo da daha öncesinde @yahoo.inc.com e-mail servisini sadece çalışanlarına sunmuş ve kullanıcılarına da @yahoo.com olarak hizmet vermeye başlamıştı. Böylelikle Yahoo, çalışanlarıyla sayısı milyonları bulan kullanıcılarını bu şekilde ayırabiliyordu.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme