Facebook’un İOS uygulamasında hata!

İnternet
Geçtiğimiz günlerde sürüm 6.7’ye güncellenerek iPad cihazlar için yeni ek seçenekler sunan Facebook uygulaması, son birkaç gündür kullanıcılara zor anlar yaşatıyor. Bildirim merkezindeki bildiri...
EMOJİLE

Geçtiğimiz günlerde sürüm 6.7’ye güncellenerek iPad cihazlar için yeni ek seçenekler sunan Facebook uygulaması, son birkaç gündür kullanıcılara zor anlar yaşatıyor. Bildirim merkezindeki bildirimleri açmaya çalışan veya uygulamanın içerisinde herhangi bir durum güncellemesini beğenen kullanıcılar uygulamanın çökmesinden şikayetçi olduklarını dile getirdi.

Facebook, uygulamada meydana gelen çökme sorunları için yeni bir güncelleme yayınlasa da, bu güncellemeyi kullanıcılar App Store üzerinden indirirken yine sorunla karşılaştı. iOS cihazlarında kurulu olan Facebook uygulamasını sürüm 6.7.1’e güncellemek isteyen kullanıcılar; “Facebook, şu anda indirilemedi.” uyarısı ile karşılaştı. Uygulamayı ilk defa yüklemek isteyen kullanıcıların da yine aynı hata mesajı ile karşılaştığını belirtmekte fayda var.

Henüz Facebook tarafından resmi bir açıklama gelemese de bu sorunun gün içerisinde düzelmesini ve uygulamada yaşanan sorunların giderileceğini tahmin ediyoruz.

shiftdelete.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme