Facebook Msn’e Özendi

İnternet
Dünyaca ünlü sosyal paylaşım platformu Facebook’un hızı kesilmiş gibi görünse de yine de bir çok kullanıcı tarafından günde en az bir kere ziyaret edilen ve "kim ne yapmış?" sorularına...
EMOJİLE

Dünyaca ünlü sosyal paylaşım platformu Facebook’un hızı kesilmiş gibi görünse de yine de bir çok kullanıcı tarafından günde en az bir kere ziyaret edilen ve "kim ne yapmış?" sorularına cevap aranan bir ortam. Facebook’a bağlı olan kullanıcıların web sayfaları üzerinden anında sohbet edebilmesine, popüler deyimle chat’leşmesine olanak sağlayan Facebook chat yeni bir özellik kazandı.

Eklenen yeni seçenekler doğrultusunda Facebook chat içerisinde yer alan arkadaşlarınızı aynen MSN’de olduğu gibi ev, aile, iş, nefret edilenler, eski sevgililer gibi gruplara üleştirebiliyorsunuz. Gruplaştırma seçeneğinin en büyük avantajı ise kendinizi belli bir gruba "offline" gösterebilme imkanına sahip olmanız. Böylece Facebook anında mesajlaşma sisteminin e büyük handikaplarından biri olan "online olduğunuzu listenizdeki tüm kişilerin görüp sizinle sohbete başlayabilmesi" sorunsalı ortadan kalkıyor. Offline görünmek istediğiniz arkadaşlarınızı bir chat grubunda toplayıp "beni bu grupta olanlara offline göster" seçeneğini kullanmanız, onlar için Facebook ortamında görünmez olmanız için yeterli oluyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme