Artık PC’ler İçin Acil Servis Var

İnternet
Bilgisayarı olan herkesin ortak sorunu, en fazla ihtiyacınız olduğu anda ekranın ansızın kararmasıdır! Önce kapatır açar, her şeyin düzelmesi için dua edersiniz ardından da eşe dosta telefon edip soru...
EMOJİLE

Bilgisayarı olan herkesin ortak sorunu, en fazla ihtiyacınız olduğu anda ekranın ansızın kararmasıdır! Önce kapatır açar, her şeyin düzelmesi için dua edersiniz ardından da eşe dosta telefon edip sorunu gidermeye uğraşırsınız. Ama tek başınıza yapabileceğiniz bir şey kalmamıştır.

Bilgisayarınızı hayata döndürebilmek için uzman bir ekibe ihtiyacınız vardır… İşte bugün size uzman bir ekipten bahsedeceğiz. 9 ay önce kurulan ve önümüzdeki günlerde 7 gün 24 saat hizmet vermeyi planlayan Acil Bilgisayarcı, bilgisayar, notebook ve yazıcılarınızı taşıyarak servise götürme derdinden sizi kurtarıyor; ‘olaya’ yerinde müdahale ediyor.

Acil Bilgisayarcı‘nın kurucularından Fatih Melek, ‘Biz de bilgisayar kullanıcıları olarak yaşadığımız problemlerin acil şekilde çözülmesini isteyenlerdeniz. Ancak bu gibi durumlarda yardımımıza koşacak profesyonel bir ekibe ulaşmak neredeyse imkansızdı. Bu noktadan yola çıkarak bilgisayar servis sektörünü hem yurtiçinde hem de belli başlı Avrupa ülkelerinde inceledik, araştırdık ve gördük ki sorunu yerinde ve gün içinde çözmeyi hedefleyen bir firma mevcut değil. Acil Bilgisayarcı projesine bu boşluğu doldurmak üzere başladık’ sözleriyle kuruluş hikayelerini anlatıyor.

12’si teknik bölümde olmak üzere 15 kişi ile hizmet verdiklerini anlatan Melek, servislerinin en büyük avantajının hız ve gün içinde yerinde çözüm olduğunun altını çiziyor. Haftalarca bilgisayarınızdan mahrum kalmadan, yerinde ve sabit ücret karşılığında sorunu çözmeyi hedefleyen Acil Bilgisayarcı‘da servis bedeli, parça değişmediği takdirde, 50 TL olarak belirlenmiş. En sık gelen müşteri şikayetleri ağırlıklı olarak virüsle ilgiliymiş; ‘Ayrıca internet bağlantısı ve işletim sistemi sorunları da sıkça karşılaştığımız sorunlardan’ diyor Melek.

Bilgisayar kullanıcılarının sorunları malum, peki teknik ekip müşterilerin çağrılarına gittiğinde ne gibi sorunlarla karşılaşıyor? Melek, en büyük zorluğu korsan yazılım isteyenlerle yaşadıklarını anlatıyor: ‘Bu çok ciddi bir sorun. Bu gibi durumlarda, ekibimizdeki arkadaşımız şirket prensiplerini uygulayarak kaçak yazılım talebine olumsuz cevap verip, bunun zararlarını müşterimize anlatıyor. 5-10 lira karşılığında veya internetten bedelsiz olarak korsan yazılım bulunabildiği için aradaki farkı ödemek içlerine sinmiyor. Korsana karşı olmamızdan dolayı, buna alışmış olan bilgisayar kullanıcılarıyla bu yönde sıkıntılar yaşıyoruz’.

Acil Bilgisayarcı yardım hattına (0212) 252 9 888 no’lu telefondan ulaşmak mümkün.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme