​Yeni Nesil Sosyal İçerik Platformu ”Modanium”

İnternet
Sürekli olarak yaşamak zorunda olduğunuz yerde bir süre sonra sıkılmaya başladığınızı fark ettiniz mi? Muhtemelen aynı şeyleri yapıyorsunuz ve bir süre sonra hayat giderek monotonlaşıyor. Elbette atal...
EMOJİLE

Sürekli olarak yaşamak zorunda olduğunuz yerde bir süre sonra sıkılmaya başladığınızı fark ettiniz mi? Muhtemelen aynı şeyleri yapıyorsunuz ve bir süre sonra hayat giderek monotonlaşıyor. Elbette atalarımız bu probleme bir çözüm bulmuşlar.  Demişler ki: “Tebdil-i mekanda ferahlık vardır.” Özellikle yer değiştirdiğinizde yaşama sevincinizin giderek arttığını ve ferahladığınızı fark ettiniz mi? Bu fiziksel dünyamızda olduğu gibi dijital dünyamız içinde geçerlidir. Özellikle akıllı telefonların kullanımı yaygınlaşması, hayatımıza dijitalin daha fazla girmesi ile birlikte sosyal medya vazgeçilmez bir parçamız haline geldi. Düşünsenize, Youtube’dan Twitter’a giriyoruz, oradan Instagram ve Facebook’a. Fakat dijital dünyanın derinliklerinde farklı siteler de var. Belki tam olarak dijital sosyalleşmeye olanak sağlamayabilir fakat gerçek dünyadan işe yarayan aynı zamanda öğreten, kafanızı karıştıran ve size bir şeyler katan platformlar. İşte şimdi sizi o platformlardan birinde gezintiye çıkaracağız.

Modanium, sağlık, anne çocuk, güzellik, beslenme, astroloji, yaşam, seyahat gibi birçok ilginizi çeken konuların yer aldığı, kar amacı gütmeyen ve bilgi kaynağı olmaya aday yepyeni bir web sitesidir. Bilgi kaynaklarının doğruluğunu sağlamak için alanında uzman bir ekibe sahip. Böylece gözden geçirilmiş, doğruluğu onaylanmış, nesnel ve araştırmaya dayalı yüksek kaliteli bilgilere ulaşabilirsiniz. Sağladığı hiçbir içerikte politika, ideoloji, örgüt veya dini oluşumun içerisinde yer almayan Modanium, ayrıca paylaştığı hiçbir içerikte nefret söylemi dile getirmez ve tamamı ile çocuklara uygundur.

Şimdi, site içerisinde özellikle ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz bazı bölümleri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Tabi, siteye Modanium.com’a giriş yaparak hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Sağlık

Sağlık alanında en güncel araştırmalar, hastalıklar ve tedavi yöntemleri, sağlıklı yaşam için gereksinimler, beslenme ve diyet gibi pek çok konuda oldukça değerli bilgilere derinlemesine ulaşabilirsiniz.

Anne Çocuk

Güçlü bir anne ve çocuk ilişkisine sahip olmak, tüm annelerin rüyasıdır değil mi ? Hamilelik dönemi, bebek gelişimi ve beslenmesi gibi anneliğe dair tüm merak edilenlere ulaşabilirsiniz.

Güzellik

Şüphesiz, her kadın güzeldir! Peki, ayna ayna söyle bana, var mı benden daha güzeli bu dünyada! Cilt bakımı ve güzelliğe dair tüm püf noktalar, güne iyi bir başlangıç yapmak için ihtiyaç duyduğunuz ipuçlarına ulaşmak için beklemeyin!

Aşk ve İlişkiler

Aşk hakkında aklınıza takılan sorular mı var? Son dönemde ilişkinizde bazı sorunlar mı yaşıyorsunuz? Mutlu bir ilişkiniz mi var? Burada mutlaka tam da size göre harika tüyolar var!

Yaşam

Yaşama dair her şey! Pratik bilgilerden, hayvanlar alemine, hobilerden püf noktalara kadar, size yardımcı olacak bilgilere ulaşabilirsiniz.

Seyahat

Gezginlerin paylaşımları ile ilham alın ve onların seyahatlerinin bir parçası olun! Eğer sizde seyahat etmekten, yeni yerler tanımaktan mutluluk duyuyorsanız sizin için harika bir kaynak olduğunu söyleyebiliriz.

Astroloji

Astrolojiye meraklı mısınız? Eğer cevabınız ise bu sayfa tam da size göre! Burçlar hakkında aklınıza gelen ve merak ettiğiniz her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Burcunuzun özelliklerinden, yükselen burçlara hatta burç uyumu ile ilgili birçok bilgiler yer alıyor, hadi hemen göz atın.

Kahve Falı

Eee ne demişler: “Fala inanma, ama falsız da kalma!”.  Güne harika bir başlangıç yapmak için bir kahveye ne dersiniz? Ardından biraz stres atmak? Kulağa harika geliyor değil mi? Kendinize güzel bir kahve yaptıktan sonra fincanı kapatıp, kendinize doğru 3 kez fincanı çevirerek niyet tutun ve bu platformda kahve falınıza baktırın. Üstelik tamamen ücretsiz kahve falı ! Ayrıca, bunu sizde yapmak isteyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken fincanınıza göz atmak. Orada bazı şeyler mi gördünüz? Örneğin bir ev yada kalp? Peki ne anlama geldiğini mi merak ediyorsunuz? Hemen sayfada yer alan kahve falı sözlüğüne göz atabilir ve gördüğünüz sembollerin ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

Rüya Tabirleri

Gördüğünüz bir rüyanın size ne fısıldadığını mı merak ediyorsunuz? Uzman rüya tabircileri tarafından yorumlanan rüya yorumlarını görebilirsiniz.

Çok daha fazlası

Modanium sizi bekliyor. Yepyeni sosyal içerik platformunu hemen keşfetmeye başlayın! https://www.modanium.com/

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme