Odanızda Bulutlar Dolaşsın İster miydiniz?

İcat İnovasyon
“Başımın üzerinde yağmur bulutuyla geziyorum” diyerek genelde ne kadar şanssız olduğumuzu belirtmek isteriz. Hollandalı sanatçı Berndnaut Smildeas ise iç mekanlarda yarattığı bulutların ke...
EMOJİLE

“Başımın üzerinde yağmur bulutuyla geziyorum” diyerek genelde ne kadar şanssız olduğumuzu belirtmek isteriz. Hollandalı sanatçı Berndnaut Smildeas ise iç mekanlarda yarattığı bulutların kendisine şans getirmesiyle şöhretin tadını çıkartıyor.
 
Hollandalı sanatçı Berndnaut Smildeas Amsterdam semalarında gördüğü bulutların odasında dolaşmasını hayal etti hep. Smildeas buhar makinesi, nem ve ışığı doğru şekilde kullandı ve hayallerine kavuştu.
 
Smildeas böyle bir projeyi bir hayalinden esinlenerek yarattığını belirtti. Sanatçı hayalini şu sözlerle anlattı: “Klasik eserlerin sergilendiği bir müzeye giriyorum. Fakat duvarlar bomboş. Sadece ortada asılı kalmış bir yağmur bulutu etrafta dolanıyor”
 
Bugüne kadar çok az kişi Smildeas’ın ‘yağmur bulutu’ eserlerini görme şansını yakalayabildi. Bu fotoğraflar iç mekanlarda dolaşan bulutların tek kanıtı.
 
haber365.com