John Deere Traktörlerin Özellikleri Nelerdir?

İcat İnovasyon
John Deere’ın 1837 yılında  kurduğu Deere & Company adlı şirket; günümüzde, John Deere markası ile 160’tan fazla ülkede satışı olmuş ve dünyanın en büyük tarım makineleri üreticisi haline ge...
EMOJİLE

John Deere’ın 1837 yılında  kurduğu Deere & Company adlı şirket; günümüzde, John Deere markası ile 160’tan fazla ülkede satışı olmuş ve dünyanın en büyük tarım makineleri üreticisi haline gelmiştir.

Boyutu küçük, orta veya büyük nasıl olursa olsun John Deere traktörler, tarladaki veya bahçedeki çalışmalarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm özelliklere sahiptir. Tarlada yüksek performans ve yolda ise sürücüye keyifli sürüş imkanı sunan çok yönlü bir tarım makinesi arıyorsanız John Deere traktörler tam size göre.

John Deere marka traktör, etkili kabin süspansiyonu ile sizi yolda yada tarlada engebeli noktalardan izole etmekle beraber, daha az yorulmanızı, işlerinizi daha verimli ve her zamankinden daha konforlu şekilde yapmanızı da sağlar. Bunların yanı sıra ultra manevra kabiliyeti sayesinde çalışılmasına ihtiyaç duyduğunuz her alana kolayca gidebilir. En kısıtlı alanlarda bile mükemmel bir ön yükleyici çalışması yürütebilen John Deere marka Traktörler konforlu olduğu kadar ağır yüklerinizi yapacak güce de sahiptirler.

Özellikle John Deere 6195m traktör modeli ile tamamen performans odaklı olan bu tarım makinelerinden çok memnun kalacaksınız. Genişletilmiş aks mesafesi ve büyük tekerlekleri sayesinde tüm gücü maksimum verimlilik içinde toprağa aktarmayı sağlayabileceksiniz.

Daha geniş bir aks aralığı ile bu John Deere Traktör modeli, sağlam ve rahat bir sürüş sağlaması ile çok sayıda tarla ve nakliye uygulamalarının üstesinden gelir. Ayrıca bu modeller sınıfının en iyisi olan 4,7 ton kapasite ile ağır ekipmanlar takıldığında bile hiçbir şekilde zorlanmaz. John Deere 6195m ve daha birçok farklı serilerden John Deere traktörleri incelemek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.