Samsung Galaxy’i Değiştiriyor!

Araştırma
Hollanda mahkemesinin aldığı karar neticesinde Samsung Galaxy S, SII ve Ace model akıllı telefonlarına yasak getirilmesi Samsung’u yeni arayışlara itiyor. Daha önce Apple ile Avustralya sınırlar...
EMOJİLE

Hollanda mahkemesinin aldığı karar neticesinde Samsung Galaxy S, SII ve Ace model akıllı telefonlarına yasak getirilmesi Samsung’u yeni arayışlara itiyor. Daha önce Apple ile Avustralya sınırları içinde anlaşmak için zeytin dalı uzatan Samsung, bu kez Hollanda’da farklı bir strateji izliyor.

Samsung, bu kez Galaxy telefonlarının üzerinde değişikler yapmaya karar verdi. Bunu yaparak Samsung, Hollanda mahkemesinin verdiği olumsuz kararı tersine çevirmeyi hedefliyor.

Akıllı telefonlarının yeni sürümlerini Hollanda sınırlarında satışa sunmayı planlayan Samsung, kullanıcıların fotoğraflarına bakma açısına yeni bir perspektif kazandıracak.

Samsung yeni sürüm telefonların ne zaman satışa sunulacağını açıklamazken, uzmanlar bu telefonların en kısa sürede Hollanda mağazalarındaki yerini alacağı görüşünde hemfikir.

chip.com.tr

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme