Laptop’da 10 Saat Pil Ömrü

Araştırma
2011’i dünyanın en büyük 2’inci PC üreticisi olarak tamamlayan Lenovo, CES 2012 Fuarı’nda yeni ürünlerini duyurdu. İnce ve yüksek performanslı Lenovo ThinkPad X1, şimdi Hybrid ile gü...
EMOJİLE

2011’i dünyanın en büyük 2’inci PC üreticisi olarak tamamlayan Lenovo, CES 2012 Fuarı’nda yeni ürünlerini duyurdu. İnce ve yüksek performanslı Lenovo ThinkPad X1, şimdi Hybrid ile gücünü katlıyor.

Lenovo’nun CES 2012 Fuarı’nda tanıttığı ürünlerin başında ThinkPad X1 Hybrid dizüstü bilgisayar var. Daha önce pazara sunulan Lenovo ThinkPad X1’in tüm teknolojik üstünlüklerini barındıran bu yeni model, ince ve hafifliğinin yanı sıra 10 saate varan yaklaşık iki kat pil ömrüyle dikkat çekiyor.

ThinkPad’in de artık ultrabook’u var…

Lenovo’nun ilk kez CES 2012’de görücüye çıkardığı bir diğer ürün ThinkPad T430u Ultrabook. Bu yılın en çok beklenen ürünleri listesinde ilk sıralarda yer alan ultrabook geçtiğimiz ay Lenovo’nun tüketici odaklı serisi olan IdeaPad’in gamında yer almıştı. Şimdi ise dünyanın en çok satan ThinkPad ailesine de ThinkPad T430u Ultrabook geliyor. Model, çok ince ve hafif tasarımına karşılık ödün vermeyen performansıyla özellikle profesyonellerin beklentilerini boşa çıkarmıyor.

chip