HTC’den yeni girişim

Araştırma
HTC, kullanıcılarının telefonları ve elektronik ürünleri arasındaki bağlantısının daha iyi ses ve görüntü standardına sahip olması için kesintisiz bir bağlantı ile tasarlanmış HTC Connect sertifika pr...
EMOJİLE

HTC, kullanıcılarının telefonları ve elektronik ürünleri arasındaki bağlantısının daha iyi ses ve görüntü standardına sahip olması için kesintisiz bir bağlantı ile tasarlanmış HTC Connect sertifika programını, tüketici elektroniği üreticilerine tanıttı. HTC Connect, HTC akıllı telefonlarla, uyumlu olan ev ve araç içi elektronik cihazlara yüksek kaliteli, kablosuz ses ve görüntü aktarımı yapılmasını sağlıyor.
 
Akıllı telefonlar günümüzde kullanıcıların müzik dinleme ve video izleme alışkanlıklarını değiştirmekte, zengin multimedya içeriklerine hemen her yerde ulaşmayı kolaylaştırıyor. HTC, HTC Connect girişimi ile mobil bağlantılı cihazların faydalarını ve kullanım kolaylığını eve taşımayı amaçlıyor. HTC Connect sertifikası, iş ortakları için yeni bağlantı standartları getiriyor. HTC Connect sertifikalı telefonlar ve bu telefonlarla uyumlu diğer tüketici elektroniği cihazlarıyla kesintisiz bir entegrasyonu mümkün kılarak yeni bir kolaylık seviyesi sağlıyor. HTC One serisi akıllı telefonlar önümüzdeki aylarda yapılacak bir yazılım güncellemesi ile HTC Connect sertifikasyonunu sahip olacak şekilde programlanmış.

HTC Corporation Ürünlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kouji Kodera konu hakkındaki düşüncelerini şöyle dile getiriyor:

"HTC Connect’in amacı, müşterilerimizin sevdiği yüksek kaliteli video ve ses dosyalarını akıllı telefonlarından evlerinde ya da araçlarında kolaylıkla aktarmalarını sağlamaktır. Bu yeni girişim, HTC’nin lider tüketici elektroniği markaları ile akıllı telefonlardaki innovasyonuna dayalı olarak hayata geçecek. Aynı zamanda, ses ve görüntü alanında bir lider olan Pioneer Electronics’in, tüketicilere HTC Connect sertifikalı ses deneyimini yaşatmak için ilk iş ortağımız olduğunu bildirmekten dolayı da heyecan duyuyoruz."