Anonymous Türkiye’yi Böyle Tehdit Etti!

Araştırma
Anonymous belli aralıklarla bir yeri tehdit etme modasını Türkiye ile sürdürüyor. Fransa’nın dillendirdiği sözde Ermeni soykırımını Türk Hükümeti kabul etmezse, resmi kurumların web sayfalarına ...
EMOJİLE

Anonymous belli aralıklarla bir yeri tehdit etme modasını Türkiye ile sürdürüyor. Fransa’nın dillendirdiği sözde Ermeni soykırımını Türk Hükümeti kabul etmezse, resmi kurumların web sayfalarına saldıracaklarını açıkladılar. Konuyla ilgili bir de video yayınladılar. İşte o video…

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN…

Ermeni Soykırımı Operasyonu ismini taşıyacak siber saldırıya yönelik açıklamada şunlar dendi.

"4 yıldan beri icraatlarınızı takip ediyoruz. Ermeni Soykırımını inkar etmeniz bizde memnuniyetsizlik uyandırıyor. 1915 yılında kadın, çocuk, hamile, bebek demeden 2 milyon Ermeniyi öldürdünüz ve onlara ait olan toprakları aldınız. Şimdi yaptıklarınızı ödemenizin vakti geldi. Bekli pek çoğunuzun bu soykırımdan haberi yok ama (Almanya’nın) Yahudi soykırımını biliyorsunuz(dur). Almanya nasıl ki yaptıklarının cezasını hala ödüyorsa işte şimdi de sizin ödeme vaktiniz geldi.

Bu bir uyarıdır! Türk Hükümeti Ermeni Soykırımını kabul edene değin resmi kurumlarına saldıracağız. Ermeni Soykırımına yönelik yasa Fransa tarafından kabul edilecek ve siz hiç bir zaman Avrupa Birliğine kabul edilmeyeceksiniz.

Bu aynı zamanda Soykırımı kabul etmeyen tüm dünya hükümetlerine yönelik de bir uyarıdır. Şaka yapmıyoruz. Amerika’da Başkan olabilmek isteyen her aday (ilk olarak) Ermeni Soykırımını kabul ettiklerine yönelik açıklamada bulunmak zorunda olacak. Amerika halen soykırımı kabul etmiş değil. Eğer seneye kadar kabul etmezlerse onlara da saldırmaya başlayacağız." dediler.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme