Sevgiliye Hediye Edebileceğiniz Mutluluk Dolu Kutular Muhiku ’da!

İliskiler
Sevgiliye hediye seçerken Muhiku ’nun mutluluk dolu hediye kutuları en büyük yardımcımız olacaktır. Bazen küçük kalp kırıklıklarını gidermek için bazen de sevgiliyle paylaşılan en özel anlar için sevg...
EMOJİLE

Sevgiliye hediye seçerken Muhiku ’nun mutluluk dolu hediye kutuları en büyük yardımcımız olacaktır.

Bazen küçük kalp kırıklıklarını gidermek için bazen de sevgiliyle paylaşılan en özel anlar için sevgiliye hediye edebileceğimiz seçeneklere bakarız. Bunun için tüm hediye seçenekleri arasından sevgilimize en uygun hediyeyi büyük bir titizlikle seçeriz. Onun için alacağımız hediye her ne sebeple alınmış olursa olsun bizim için tek bir amacı vardır; sevgilimizi mutlu etmek. Bu sebeple ona alacağımız hediyenin onda güzel hisler uyandırmasını isteriz. Sevgiliye hediye seçerken Muhiku’nun mutluluk dolu hediye kutuları en büyük yardımcımız olacaktır. Muhiku kadın veya erkek fark etmeksizin her iki cinsiyete özel çeşitli hediye kutuları tasarlar. Bunun yanı sıra unisex hediye kutuları da sevgiliye hediye seçenekleri arasında tercih edilebilir. Böylelikle kadına ya da erkeğe en uygun hediyeyi Muhiku’dan gönül rahatlığıyla alabiliriz. Mutlu insanlar tarafından hazırlanan mutluluk dolu hediye kutuları sevgiliye hediye seçme konusunda başvurabileceğimiz ilk seçenekler arasındadır. Peki, Muhiku’da kadına ve erkeğe özel hazırlanmış hediye kutuları nelerdir?

Doğanın Güzellikleri Hediye Kutusu

Sevgiliye hediye seçerken bir kadın için alınabilecek en ideal hediye kutularından birisi Doğanın Güzellikleri Hediye Kutusu’dur. Bu hediye kutusu bir kadını mutlu edebilecek pek çok ayrıntı ile dolu. Bunun yanı sıra bu hediye kutusu içerisinde bulunan her bir parça bir kadının pek çok ihtiyacına da karşılık verir. Böyle bir hediye kutusu ile hem sevgiliye kullanışlı bir hediye sunmuş oluruz hem de o masumane gülümsemesinin ortaya çıkmasını sağlayabiliriz. Peki, Doğanın Güzellikleri Kutusu nelerden oluşmakta?

 • Godiva Masterpieces Fındıklı Çikolata
 • Hibiskus Çayı
 • Perfume Jewels Pure Love El&Vücut Kremi – Eyüp Sabri Tuncer
 • Ahşap Tarak
 • %100 Doğal Defne Sabunu
 • Doğal Vücut Lifi
 • Yasemin Aromalı Mum

Doğanın Güzellikleri Hediye Kutusu, Muhiku tarafından bu yedi parça ürünün eşsiz uyumu ile oluşturulmuştur. Bunun yanı sıra kutuya ilave edebileceğimiz pek çok hediye seçeneği de bulunmaktadır.

Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu

Muhiku, erkek sevgiliye hediye seçimi yaparken zorlananlar için en güzel parçalardan oluşan mutluluk dolu hediye kutuları oluşturmuştur. Böylelikle erkeğe hediye seçimi işkence olmaktan çıkıp keyifli bir süreç halini almıştır. Sevgiliye hediye seçimi yaparken bir erkek için tercih edilebilecek en özel kutulardan birisi Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu’dur. Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu içerisinde bulunan parçalar da bir erkeğin pek çok ihtiyacına cevap verici niteliktedir. Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu içeriği:

 • Rebul Dark Spice Duş Jeli
 • %100 Arabica Honduras Kahvesi – 70 g
 • My Bottle Siyah Kılıflı Cam Matara
 • Siyah Fotoğraf Çerçevesi
 • Siyah Seramik Kupa
 • Kahveli Aromatik Mum
 • Nesil Kahve Bilgi Kartı

Bu yedi parçanın bir araya getirilmesiyle oluşan mükemmel uyum ile sevgiliye muhteşem bir hediye sunabiliriz. Yine bu hediye kutusu içerisine de bize sunulan hediye seçenekleri arasından kutu ve sevgili için en uygun olan parçayı seçip kutuya ilave ettirebiliriz.

Aynı Gün Teslim Hediye Seçeneğiyle Sevdiklerinizi Şaşırtın!

Muhiku tarafından bize sunulan fırsatlar arasında bulunan Aynı Gün Teslim Hediye seçeneği pek çoğumuz için hayat kurtarıcı nitelikte. Bu hediye seçeneği ile sevdiklerimizi hiç beklemedikleri bir anda şaşırtabilir ve kocaman bir kahkaha atmalarını sağlayabiliriz. Bunun için Muhiku’nun hazırladığı en güzel hediye kutuları arasından sevdiklerimiz için en uygun olanını seçmeliyiz. Daha sonra aynı gün teslim hediye seçeneği ile sipariş ettiğimiz hediye kutusu ile sevdiklerimizi şaşırtabilir ve onları mutlu edebiliriz. Peki aynı gün teslim hediye hizmetinden nasıl yararlanabiliriz?

 • Öncelikle Aynı Gün Teslim Hediye seçeneğinden yararlanabilmek için siparişin gideceği adresin İstanbul il sınırları içerisinde olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra bu kampanya ile sipariş edilen hediyeler İstanbul’un belli ilçelerine teslim edilebilmektedir. Bu ilçeler dışında bulunan ilçeler Aynı Gün Teslim Hediye kampanyasından yararlanamamaktadır. Kampanya dışında bulunan ilçelere kargo ile gönderim yapılmaktadır.
 • Aynı Gün Teslim Hediye seçeneğinden yararlanabilmek için dikkat etmemiz gereken diğer bir nokta ise sepet tutarıdır. Sepet tutarımız 69 TL üzeri olduğu takdirde Aynı Gün Teslim Hediye seçeneğinden yararlanabiliriz.
 • Aynı Gün Teslim Hediye seçeneği ile oluşturulan siparişler 5 iş günü içerisinde saat 12.00’dan önce oluşturulduysa eğer aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. Fakat saat 12.00’dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü içerisinde teslim edilebilmektedir.

Tüm bu şartları sağladığımız takdirde bize kalan tek şey Aynı Gün Teslim Hediye seçeneğinden faydalanarak sevdiklerimize dünyanın en şanslı insanı olduğunu hissettirmek.

Muhiku ile Sevdiklerinize Küçük Sürprizler Yapın!

Muhiku, benzersiz hediye kutusu seçenekleri ile ninemizden yeğenimize, karımızdan çocuğumuza ya da dostumuzdan iş arkadaşımıza kadar pek çok yakınımıza minik sürprizler yapabiliriz. İster bir doğum günü hediyesi olsun, isterse de yeni bir iş için kutlama hediyesi olsun, her güne ve her ana özel olarak hazırlanmış hediye kutusu seçenekleri Muhiku’da. Muhiku, yeme içme kategorisinden kişisel bakıma kadar pek çok kategoriye ait hediye seçenekleri bulundurmaktadır. Muhiku internet sitesi üzerinde hediye kutusu satışının yanı sıra tek parça ürün satışları da mevcuttur. Dilersek bir kutu siparişi vererek bize hitap eden tüm ürünlere sahip olabiliriz, dilersek de alacağımız ürünleri tekil bir şekilde sipariş edebiliriz. Tüm bunların yanı sıra Muhiku’nun Kendi Kutunu Yap seçeneği ile de bizim ya da sevdiklerimiz için en uygun ürünlerden oluşan bir hediye kutusu sipariş edebiliriz. Muhiku bize sunduğu bu ve bunun gibi benzersiz fırsatlarla bizim için en gözde hediye sitesi olma özelliğini koruyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme