Sevgiliye Alınabilecek Hediyeler

İliskiler
Sevgilinize hediye arıyorsanız, dikkatli seçimler yapmanız, doğru hediye ile buluşmanız veya hediyenizle bütünleşmeniz şart. Çünkü sevgililik ilişkisi hassas denklemler üzerine inşa edildiği için aksi...
EMOJİLE

Sevgilinize hediye arıyorsanız, dikkatli seçimler yapmanız, doğru hediye ile buluşmanız veya hediyenizle bütünleşmeniz şart. Çünkü sevgililik ilişkisi hassas denklemler üzerine inşa edildiği için aksi bir durumu düşünemiyoruz bile. Hatalı bir hediye seçiminiz, bir çuval inciri berbat etme gibi bir durumla sizi karşı karşıya bırakabilir. Sevgilinizin yaş günü, sevgililer günü veya beraberliğinizin yıl dönümü, büyük bir ihtimalle bir kaç ay öncesinde heyecanla; fakat öte taraftan da kalp çarpıntılarıyla beklediğiniz günlerdendir. Zira hayatınıza anlamlandıran sevdiğiniz için her zaman en orijinal, en güzel, en enteresan hediye önerisini bulmak tabiri caiz ise insanın çok uzun vakitlerini alabilir. Ancak, tüm bu zorlukları özel bir hediye sitesi olan Hediyemen ile aşmanız mümkün.

Kafanızdan milyonlarca sevgiliye hediye fikirleri geçse de, birçoğu sizi zannedildiği gibi tatmin etmeyecektir. Kimi durumlarda sevgiliye özel hediye düşüncelerini uygulamaya sokma aşamasında zorluklar yaşayabilirsiniz. Duygusallık seviyesi ne olursa olsun, herkes öyle ya da böyle sevgiliye etkileyici hediyeler almak onu bu en güzel gününde onurlandırmak ve sevindirmek ister. Sevgilime ne hediye alsam veya sevgilime ne almasam aşamasında şirin acemilikler yaşıyorsanız hediyemen sayfasından yardım alabilirsiniz. Sitemizde bütün özel günlerinize hitap eden konseptlerde binlerce hediye bulmanız deyim yerindeyse çocuk oyuncağı. Bu konseptleri kendi isminize göre kişiye özel hale getirebilir; resminizin veya adınızın yer aldığı ilginç tasarımlarla sevgilinizin kalbini yeniden kazanabilirsiniz. Sevgilinizin özel günlerinde kendi dostlarından, ailesinden, çalışıyorsa mesai arkadaşlarından onlarca hediye gelecektir. Fakat bunların hiçbiri sevgilisi olarak bizzat sizden gelecek hediyenin kendisi kadar merak edilen olamayacaktır. Sevgilinizin hediye beklentisi ne düzeyde olursa olsun; hediyemen ile birlikte seviyeyi bir hayli yükseklere çıkaracağınızdan inanabilirsiniz. Bazı anlarda doğru seçilmiş, romantik ve çarpıcı bir hediye kırılmış bir kalbi yeniden tamir etmeyi hemen bir çırpıda başarır. Bazı zamanlarda ise tetiklediği mutluluk ve yüksek sinerjiyle birlikte sevgilinizle aranızda olan sevgi bağlarını oldukça güçlendirir. Bu yönüyle hem erkek; hem de bayanlar için sevgiliden gelecek hediyeler her zaman özel bir ilgi konusu olmaktadır.

Sevgiliye hediye aşamasında kimi zamanlarda yüksek masraflar yapmaktansa, sadelikten yana ve/fakat zeka ve orijinalitesi yüksek bir hediye, amacınız için hedefinizi tam merkezinden vurmanızı sağlayabilir. Bilhassa bahsi geçen kişi uzun süreli bir aşk yaşadığınız, yani bizzat sizin biricik sevgiliniz ise, büyük bir ihtimalle sizden daha yaratıcı, daha sevgi ve emek verilmiş duygulu bir hediye almayı aklından geçirecektir. Bu nedenle sevgiliye sürpriz hediye onu sevindirmeye odaklanacak ürünler içerisinden seçilmeli ve biraz da sizlerin orjinal dokunuşlarınızla can bulmalı ve renklenmelidir düşüncesindeyiz. Şayet kız arkadaşınıza özel bir hediye araştırması içindeyseniz, size özel hediye siteniz hediyemen’de bulununan özel filtreleme ayarını “sevgiliye hediye ne alınır” biçiminde ayarlayarak bütün aramalarınızı bu kategoriden yapabilirsiniz. Bayan sevgilinizin işi, hobileri, eğilimleri, özel uğraşıları, ilgi alanları, her ne ise hediye tercihi yapacağınız vakit bunlardan yararlanabilirsiniz. Fakat bu ikinizi anlatan, sizi tarif eden, duygularınızı açığa vuran yani kısacası ikinizin ortak hikâyesinden de bağımsız bir şekilde ifade eden özel bir tercih de olmamalıdır. Bu nedenle de sevgiliye özel hediyeler için bireysel seçilmiş bir hediyeden ziyade; figür olarak kendinizi de olaya sokmalısınız. Zira yıl dönümü veya sevgililer günü gibi kesinlikle bir sevgilinin unutmaması gereken özel günler, aranızdaki tutkuyu, sevgiyi kuvvetlendirme ve bu sevgiyi bir başka değişle onurlandırma ritüeli olarak değerlendirilir. Belki bu yıldönümünü ya da sevgililer gününü sevgilinizle başbaşa kutlamayı düşündüğünüz, sadece onunla olmak istediğiniz gün olarak düşünebilirsiniz. Yıldönümü ve sevgililer günü genellikle duygulu yüklü bir atmosferden beslenen günlerdir. Ancak doğum günleri öyle mi? Doğum günü için aynı şey söylenemez doğrusu. Çünkü doğum günlerini 14 Şubat sevgililer gününden ve yıl dönümünden bir parça ayrı tutmak gerekiyor. Doğum günlerinin başka kutlamalara göre daha kalabalık geçme ihtimali oldukça yüksek. Mesela kutlama anında sevgilinizin ailesi, en yakın arkadaşları, bu özel partinin bir parçasını oluşturabilir.bu bakımdan vereceğiniz armağana sevgiliniz dışında bir çok kişi o partide hemen tanıklık edebilir. Kutlama anında ya da bir doğum günü partisinde sizden beklenti de doğal olarak epey yüksek olacaktır ki, bu bakımdan sevgilinize doğum günü için tercihinizi dikkatli yapmalısınız.

 

Sevgiliye

Hediyemen’in akıllı filitreleme özelliği sayesinde aradığınızı ürünleri veya ilgili kategoride merak ettiklerinizi anında bulabilirsiniz. Bayan sevgiliye özel hediyeler kategorisi erkeklerinkine göre çok daha dolgun alternatiflerle dolu. Mesela sevgiliye hediye anı kutusu, 8 özel fotoğrafınızla hazırlanan özel bir sunuma sahip, bu kategorinin en çok satanlarından ve en beğenilenlerinden. Hediyemen’de değişik ve özel tasarım kişiye özel ürünlerine ucu açık bir konsept gözü ile bakabilirsiniz. Her gün yenilenen ve arttırılan ürün çeşitliliği ile bu kategorideki en çok satanlar sizlerle buluşuyor. Özel günlerin vaz geçilmez armağanlarından olan sevgiliye özel hediye sepetleri ise görülmeye değer. Örneğin hasır sepet içerisinde yaratıcı ve romantik hediye notlarınızla hazırlatabileceğiniz bir çok seçeneğe sahipsiniz. Bi dolu lezzetli sevgili çikolata modelleri de mutlaka incelenmesi ve üzerinden geçilmesi gereken hediye seçeneklerinden. Alacağınız hediye sepetleri veya hediye kutularının içerisini pelüş oyuncaklar veya çiçeklerinizle süsleyerek sevgilinize uzatabilirsiniz. Kalp kutularla hazırlanmış olan onlarca romantik ürün ve çok daha fazlası sevgiliye özel sepetler kategorisinde sizlere sunuluyor. Sevgilinizin heyecandan kalbinin daha hızlı çarpmasına sebep olacak romantik tasarımlı kolye modelleri eminiz ki ilginizi çekmeyi başaracaktır. Yüzük modelleri, sevgili bileklikleri, sevgili kol saatleri, inci kolye modelleri ucuz fiyatlarla sizlerle tanışmayı bekliyor. Dilediğiniz ürünü seçerek sitemiz üzerinden özelleştirdikten sonra doğrudan sevgilinizin adresine ulaştırabilirsiniz.

 

Sevgiliye yıldönümü hediyesi alırken kendinizi tek bir hediye ile sınırlandırmayın. Hediyemen her türden yaş aralığına, her cinsiyete, hobiye ve meslek grubuna göre arama sonuçlarını önünüze sererken, arzu ettiğiniz fiyat aralığını da belirleyip alış veriş yapabilmenize imkan sağlıyor. Hediyemen’de sevgilinize her bütçeye hitap eden romantik türden hediye bulmanız mümün. Dahası sevgilinizin kalbine dokunacak o en doğru hediye tercihi yapmanız da bizimle mümkün. Yıl dönümünde veya doğum gününde erkek arkadaşı için hediye araştırması içinde olanlar ancak hediyesinde daha çok fonksiyonelliği ön planda tutanlar için de çeşitlilikten fazla ne var! Hediye sitemizden sevgiliye hediye erkek filtrelemesi yaparak erkek arkadaşınızı sevgililer gününde, yıldönümünüzde sevindirecek özel fırsatlarla tanışabilirsiniz. Bayanlarda olduğu gibi erkekler için de hazırlanmış özel hediye sepetleri bu sene bir hayli popüler. Mesela erkek sevgilinizin iş yerinde çalışma çalışma masasında üzerinden resminizin yer aldığı havalı bir mousepad tam size göre bir seçim olacak. Sigara içen sevgiliniz için, sevgim seni daima sıcak tutsun mesajlı ve fotoğrafınızın yer alacağı bir çakmak da düşünebilirsiniz. Öte yandan ipli ve mandallı anı çerçevesi fotoğraflarınızla birlikte hazırlanacak ve sevgilinizin ofis odasının duvarlarına benzersiz bir hava katabilecektir. Sevgiliye ufak hediyeler almayı düşünürseniz, erkeklere özel romantik hediye sepetlerimizin içini minik hediyelerle doldurabilirsiniz. Mesajınıza özel hazırlanacak ilaç kapsüllü şişe veya fotoğrafınızla anlamlanacak 130 parçalık bir puzzle hediyesi sevindirici ve eğlendirici seçimlerden. Sevgiliniz çılgın bir futbol taraftarı ise, taraftarlara özel bereler, tişörtler, kupa bardaklar, atkılar veya yastıklar kolaylıkla ilginizi çekebilecektir. Görüldüğü üzere hem erkek; hem de kadınlar için kişiye özel hediye seçenekleri içerisinde tatmin edici cevaplar yer alıyor.