Seninle El Ele Tutuşup Gezeceğiz!

İliskiler
Antalya’da aynı anda çift kol nakli yapılan 35 yaşındaki Atilla Kavdır, hızla iyileşiyor. Halen yoğum bakım servisinde bulunan Kavdır, 5 gün sonra da normal servise alınacak. Atilla Kavdır’...
EMOJİLE

Antalya’da aynı anda çift kol nakli yapılan 35 yaşındaki Atilla Kavdır, hızla iyileşiyor. Halen yoğum bakım servisinde bulunan Kavdır, 5 gün sonra da normal servise alınacak. Atilla Kavdır’ı çok özleyen 12 yaşındaki kızı ise babasına duygusal bir mektup yazdı. Eşi Ayşe Kavdır, kızının ilk kez babasından 20 gün ayrı kaldığını anlatarak, "Mektubu eşime okuyunca çok duygulandı ve mutluluktan ağladı. İkinci kez, ben tuttum, bu kez de kendisi okudu. Kızımın ‘seninle elinden tutup gezeceğiz değil mi?’ sözleri, sadece eşimi değil beni de ağlattı. Güçlükle konuşmasına rağmen ‘kızım için yaşama tutunacağım’ dedi" diye konuştu.

KOLLARINA BAKIYOR

Eşinin durumunun çok iyi olduğunu anlatan Ayşe Kavdır, "Hayati tehlikeyi atlattı. Yeni kollarına bakarak gülümsüyor. Bana seralarımız olduğu için domates biber fiyatlarını soruyor. Bende biberin kilosunu 4 liradan sattığımızı söyleyince mutlu oluyor. Yeni ellerini enfeksiyon kapar endişesiyle henüz tutamadım. Şu an saçlarını okşuyorum. Artık kocamın iki kolu var. Bu bir anne ve bir eş olarak, benim için inanılmaz bir duygu. Bunu da kelimelerle anlatmak mümkün değil. Boğazım düğümleniyor, konuşamıyorum" dedi.

İŞTE O MEKTUP

Esra’dan babama Baba seni çok özledim. Ama ben iyileşeceğini biliyorum. İyileşeceğini nereden biliyorsun dersen, çocukların duası kabul olur derler ya ben de senin için dua ediyorum. Biraz daha yatacaksın ondan sonra iyi olacaksın. Seninle elinden tutup gezeceğiz değil mi? Bunları ben sana söylemek isterdim. Ama beni katmıyorlar, onun için de sana mektup yazdım. Ben biricik kızın Esra, seni çok seviyorum ve seni çok çok öpüyorum. Muck muck. Bu ikimizin kalbi. Bu kalp bir atıyor. Seninki durdu mu benimki de duruyor. Seni seven Esra, kızın seni seviyor"

Sabah