Evliliğinizde Sorunlar mı Var?

İliskiler
Mutlu evlilik kadın ve erkeğin en büyük hayali. Ama maalesef büyük bir mutlulukla başlayan bu birlikteliklerde pek çok nedenden dolayı sorunlar yaşanabiliyor. Hem kadının hem de erkeğin psikolojisini ...
EMOJİLE

Mutlu evlilik kadın ve erkeğin en büyük hayali. Ama maalesef büyük bir mutlulukla başlayan bu birlikteliklerde pek çok nedenden dolayı sorunlar yaşanabiliyor. Hem kadının hem de erkeğin psikolojisini olumsuz etkileyen bu durumdan en zararlı çıkan ise çocuklar oluyor. İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olan Bağcılar’da, evli çiftlerin yaşadığı sorunlar artık profesyonel yardım ile çözülüyor.

Şu sorun çözülsün diyorsanız

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde açılan ‘Evlilik Danışma Merkezi’ giderek artan evlilik sorunlarını tespit etme, bölgeye özgü danışmanlık hizmet modeli oluşturarak, evli çiftlere yardımcı olmak hedefi ile yola çıktı. Hastanenin Psikiyatri Klinik Şefi Doç.Dr. Armağan Yücel Samancı, Evlilik danışma Merkezi’nde öncelikli olarak sorunları belirlemek için evlilik testleri yapıldığını, çıkan sonuca göre de danışmanlık hizmeti verildiğini kaydediyor. Samancı , kısa bir zaman önce açılan merkeze en çok kadınların başvurduğunu vurguluyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi