15 yılda 15 Bin Tüp Bebek!

Çocuk
İnfertilite ve tüp bebek tedavileri konusunda Türkiye’nin en büyük grubu olan Bahçeci Kadın Sağlığı ve İnfertilite Grubu, Fulya’da yeni yerini açtı. Nişantaşı’ndaki merkezini Fulya T...
EMOJİLE

İnfertilite ve tüp bebek tedavileri konusunda Türkiye’nin en büyük grubu olan Bahçeci Kadın Sağlığı ve İnfertilite Grubu, Fulya’da yeni yerini açtı.

Nişantaşı’ndaki merkezini Fulya Terrace’a taşıyan Prof. Dr. Mustafa BAHÇECİ, "Nişantaşı’ndaki yerimize sığmadık, taşındık. Şimdi hiçbir gruba bağlı olmaksızın, kendi çatımız altında hizmet veriyoruz. On beş yıl çok uzun bir süre ve on binlerce ailenin çocuk sahibi olması için ekip olarak çok çalıştık, çok güzel işlere imza attık. Devamlılığımızı sağlamak adına sağlığa yatırım yapıyoruz" dedi.

Bahçeci Kadın Sağlığı ve İnfertilite Grubu, İstanbul’da Anadolu yakasından sonra, ikinci merkezini Fulya’da açtı. Açılışa aynı sektörde hizmet veren iş ortakları ve sağlık basını da katıldı. Merkezin, bebek sahibi olan hastalarından pasta tasarımcısı Serap Öztürk’ün yaptığı, "Bebekleriyle Bahçeci" konseptli özel tasarım pastayı kesen Prof. Dr. Bahçeci, "Ancak bu kadar güzel anlatılabilir" dedi. Modacı Arzu Kaprol’ün tasarımını yaptığı formalarıyla açılışı renklendiren Bahçeci Ekibi çalışanları, bol bol hocalarıyla poz verdiler.

2009 yılı sonunda Alman Hastanesi ile yollarını ayıran Bahçeci Ekibi, Fulya Terrace’ta yeni yerinde ileri teknoloji ile donatılmış laboratuvarları ile dünyayla paralel tanı ve tedavi seçenekleri ile hizmet vermeye devam ediyor. 2500 metrekareye yayılan tek katta, 16 yataklı hasta odası, her birinde ayrı ultrasonografi olmak üzere 10 doktor ve muayene odası ile hastalarına özel konfor sunan Bahçeci Grubu, kadın ve erkek üreme sağlığını ilgilendiren her konuda özel tanı ve tedavi imkanı sağlıyor.

Devamlılığı sağlamak ve kurumsallaşmak adına sağlığa yatırım yaparak büyüdüklerini ifade eden Prof. Dr. Mustafa Bahçeci, " İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakalarında, Kıbrıs’ta, Kosova’da, Erbil ve Bağdat’da kurduğumuz 6 merkezde çalışmaya devam ediyoruz. Teknolojik ve bilimsel alandaki baş döndürücü hıza biz de hemen ayak uyduruyor ve en kaliteli hizmeti verme hedefiyle çalışıyoruz. Bugün uyguladığımız tedaviler, kullandığımız teknikler, dünyayla paralel gebelik oranlarımız bize bu işi iyi yaptığımızı söylüyor. En büyük gücümüz dünyaya gelen binlerce tüp bebeğimiz" dedi.

Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi’nde, üremeye yardımcı tedaviler konusunda her türlü teknik donanıma sahip; Embriyoloji Laboratuvarı, Androloji Laboratuvarı, Kryo Laboratuvarını içeren tam kapsamlı Tüp Bebek Laboratuvarı bulunuyor. Tam teşekküllü AR-GE Laboratuvarı da bulunan merkezde, küçük cerrahi girişimlerin yapılabildiği ameliyathane, hastaların yumurta toplama ve transfer işlemlerinden sonra rahatça dinlenebileceği özel odaları da bulunuyor. Başvuran hastaların tedavi öncesinde, tedavi sırasında ve sonrasında aile hekimliği ve beslenme danışmanlığı, psikolojik danışmanlık gibi destek tedavilerden de yararlanabileceği belirtiliyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme