Süper Lig’de 29. haftanın maç programı şöyle:
Bugün:
20.00 Beşiktaş-Gençlerbirliği (Fiyapı İnönü)
Yarın:
14.00 Ankaragücü-Bucaspor (Ankara 19 Mayıs)
16.00 Kardemir Karabükspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
19.00 Fenerbahçe-Gaziantepspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
17 Nisan Pazar:
14.00 Sivasspor-Kasımpaşa (Sivas 4 Eylül)
15.00 Kayserispor-Konyaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
17.00 Medical Park Antalyaspor-Eskişehirspor (Mardan Antalyaspor)
19.00 Trabzonspor-Bursaspor (Hüseyin Avni Aker)
18 Nisan Pazartesi:
20.00 Manisaspor-Galatasaray (Manisa 19 Mayıs)
-BANK ASYA 1. LİG-
Bank Asya 1. Lig’e 30. hafta maçlarıyla devam edilecek.
1. Lig’de 30. haftanın maç programı şöyle:
Yarın:
14.00 Boluspor-Çaykur Rizespor (Bolu Atatürk)
17 Nisan Pazar:
14.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Orduspor (Dumlupınar)
14.00 Adanaspor-Güngören Belediyespor (Adana 5 Ocak)
14.00 Diyarbakırspor-Denizlispor (Diyarbakır Atatürk)
14.00 Mersin İdmanyurdu-Altay (Tevfik Sırrı Gür)
14.00 Kartalspor-Akhisar Belediyespor (Kartal)
17.00 Samsunspor-Kayseri Erciyesspor (Samsun 19 Mayıs)
18 Nisan Pazartesi:
20.00 Karşıyaka-Giresunspor (İzmir Atatürk)
-SPOR TOTO 2. LİG-
Spor Toto 2. Lig’e beyaz ve kırmızı gruplarda 31. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.
Tamamı 17 Nisan Pazar günü saat 14.30’da başlayacak karşılaşmaların programı şöyle:
-BEYAZ GRUP-
Beypazarı Şekerspor-Gebzespor (Beypazarı İlçe – Seyircisiz)
İskenderun Demir Çelikspor-Çorumspor (İskenderun 5 Temmuz)
Akçaabat Sebatspor-Sarıyer (Akçaabat Fatih)
Alanyaspor-Hacettepe (Alanya Milli Egemenlik)
Mardinspor-BUGSAŞ Spor (Mardin 21 Kasım)
Yeni Malatyaspor-Bandırmaspor (Malatya İnönü)
Turgutluspor-Çankırı Belediyespor (Turgutlu 7 Eylül)
Bozüyükspor-Adıyamanspor (Bozüyük İlçe)
Göztepe-Körfezspor (İzmir Atatürk – Seyircisiz)
-KIRMIZI GRUP-
Eyüpspor-Adana Demirspor (Gebze İlçe – Seyircisiz)
Pursaklarspor-Ofspor (Cebeci İnönü)
Elazığspor-Kocaelispor (Elazığ Atatürk – Seyircisiz)
1461 Trabzon-Sakaryaspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
Belediye Vanspor-Tokatspor (Van Atatürk)
Fethiyespor-Dardanelspor (Fethiye İlçe)
Pendikspor-Türk Telekomspor (Pendik)
Konya Torku Şekerspor-Tarsus İdmanyurdu (Recep Konuk Spor Tesisleri)
Balıkesirspor-Şanlıurfaspor (Balıkesir Atatürk)
-SPOR TOTO 3. LİG-
Spor Toto 3. Lig’e 1. ve 2. gruplarda 30. hafta maçlarıyla devam edilecek.
Tamamı 17 Nisan Pazar günü saat 14.30’da başlayacak maçların programı şöyle:
-1. GRUP-
Tepecikspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Tepecik Belediye)
Kırşehirspor-Arsinspor (Kırşehir Ahi)
İstanbulspor-Bayrampaşaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
72Batmanspor-Bursa Nilüferspor (Batman 16 Mayıs – Seyircisiz)
Belediye Bingölspor-Ünyespor (Bingöl Şehir)
Menemen Belediyespor-Ankara Demirspor (Menemen İlçe)
Tekirova Belediyespor-Hatayspor (Dr. Fehmi Öncel)
Nazilli Belediyespor-Malatyaspor (Nazilli İlçe)
Lüleburgazspor-İnegölspor (Babaeski 100. Yıl)
-2. GRUP-
Keçiören Sportif-Yeni İskenderunspor (Yenimahalle Hasan Doğan)
Beykoz 1908-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Beykoz)
Yimpaş Yozgatspor-Kahramanmaraşspor (Yozgat Bozok)
OYAK Renaultspor-Kırklarelispor (Demirtaş Belediye Sentetik Çim Saha)
Afyonkarahisarspor-Batman Petrolspor (Afyon Atatürk)
Altınordu-Yalıspor (Buca)
Ispartaspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Isparta Atatürk)
Darıca Gençlerbirliği-Gümüşhanespor (Darıca)
Yayın Tarihi
20 Haziran 2019 Perşembe / 07:19
Futbolda Haftanın Programı
Futbol
Süper Lig’de 29. haftanın maç programı şöyle: Bugün: 20.00 Beşiktaş-Gençlerbirliği (Fiyapı İnönü) &nb...