Teknevia Nedir?

Turizm&Seyahat
Teknevia online yat ve tekne kiralama yapabileceğiniz uygulamadır. Faaliyetlerine İstanbul’da başlayan Teknevia sayesinde insanlar tamamen online tekne veya yat organizasyonunun tüm içeriğini belirley...
EMOJİLE

Teknevia online yat ve tekne kiralama yapabileceğiniz uygulamadır. Faaliyetlerine İstanbul’da başlayan Teknevia sayesinde insanlar tamamen online tekne veya yat organizasyonunun tüm içeriğini belirleyerek fiyat teklifleri alabilecek ve rezervasyon yapabilecektir. Teknevia ile tek tıkla talep verebilir onlarca tekne sahibinden fiyat alabilirsiniz.

Gelin Teknevia’nın sektöre getirdiği yeniliklere kısaca bir göz atalım:

  • Teknevia’dan önce online ödeme ile rezervasyon yapılamıyordu artık kolayca rezervasyon yapabilirsiniz.
  • Teknevia’dan önce müşteriler aracılara çok yüksek komisyonlar ödüyorlardı artık aracılara gerek kalmadan doğrudan tekne veya yat sahiplerinden kiralayabilirsiniz.
  • Teknevia’dan önce müşteriler onlarca tekneyi arayıp fiyat almaya çalışıyorlardı, tekneye ait bilgileri Whatsapp gibi kişisel uygulamalar üzerinden görebiliyorlardı. Teknevia olarak size teklif veren bütün tekne ve yatların görsel ve bilgilerine tek tıkla ulaşmanızı sağlıyoruz.
  • Müşteriler tekne tuttuklarında önceki müşterilerin yorumlarını göremiyor, tabiri caizse kulaktan dolma bilgilerle tekne sahipleriyle görüşüyorlardı. Müşteri yorumları sayesinde sizden önce tekne kiralamış müşterilerin yorumlarını gözden geçirebilir, tekneler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

TekneVia Nasıl Çalışır?

  • Talep Oluştur

Web sitesi ya da uygulama arayüzünden yapmak istediğiniz organizasyonu, içeriği tamamen kendi istediğiniz şekilde düzenleyip tek tıkla talep oluşturabilirsiniz.

  • Karşılaştır ve Seç

Sana özel tasarlanmış kullanıcı panelindeki açık talepler kısmından talebine gelen teklifleri değerlendirebilir sistemimize kayıtlı yüzlerce tekne arasından seçimini yapabilirsin.

  • Rezervasyon Yap!

Her şey tamam son adım! Seçtiğin tekneye ön ödemeni yap. Artık unutulmaz bir tekne organizasyonu için önünde hiçbir engel kalmadı. İyi eğlenceler 😊

Teknevia’nın Sağladığı Fırsatlar Nelerdir?

  • Teknevia sizi yüksek komisyon alan aracılardan kurtarır sizi tekne sahiplerine direkt olarak ulaştırır.
  • Teknevia’nın eş zamanlı sistemi sayesinde en hızlı şekilde teklif alarak rezervasyon yapabilirsiniz.
  • Tekne organizasyonunuzun tüm içeriğini kendiniz belirleyip olumsuz sürprizlerle karşılaşma ihtimalinizi sıfıra indirebilirsiniz.

Teknevia ile Tekne Kiralama

Tekne kiralama ilk duyulduğunda kulağa aşırı lüks olarak gelse de çoğunlukla mekanlarda yapılan özel organizasyonlara göre fiyat-performans açısından çok daha uygundur. Özellikle doğum günü partileri, yıl dönümleri gibi özel günlerde monoton mekanlardan sıkıldıysanız ve unutulmaz bir organizasyon yapmak istiyorsanız her mevsimi ayrı güzel olan İstanbul Boğazı’nda tekne organizasyonlarımız size iyi gelecek. Yaralarınızı saracak. Siz de İstanbul’un trafiğinden, kalabalığından, tıkanıklığından sıkıldıysanız biraz da olsa rahat nefes almak istiyorsanız denize kıyısı olan herhangi bir yerden tura çıkabilir, misafirlerinizi alabilirsiniz. Teknevia sizi tıkanıklıktan kurtarır, yolunuzu kolaylaştırır, mahremiyetinizi önceler ve sağlar. Mekanlarda insanların rahatsız edici bakışlarından sıkıldıysanız, duvarlar sizi boğuyor, üzerinize geliyorsa bir deniz havası almaya ne dersiniz?  Manzaralı mekanlara yüksek fiyatlar harcamaktansa gündüz ayrı gece ayrı güzel İstanbul Boğazı’nda manzaranın kendisi siz olun.

Siz de şehrin ortasında kalabalıktan izole olmak istiyorsanız, kalabalık yığınların parçası olmaktan bıktıysanız, düşünmemek için her saniyesini müzikle doldurduğunuz hayatınızda gerçekten özel bir an yaşamak ve unutulmaz bir tecrübe deneyimlemek istiyorsanız Teknevia’nın her bütçeye uygun fırsatlarına göz atmanızı tavsiye ederiz. Yapacağınız organizasyonlarda içeriği tamamen isteklerinizle şekillendirebilir, hayal gücünüzle doğru orantılı olarak eşsiz bir hizmet alabilirsiniz. Teknevia eğlenceyi garanti eder. Tekne kiralama organizasyonlarınızda Teknevia fırsatlarını kaçırmayın. Aşağıdaki linke tıklayın, resmi websitesini ziyaret edin!

Teknevia resmi website linki: https://www.teknevia.com/

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme