Yıldız Entegre MDFlam ve Suntalam Ürünleri Her Evde

Toplum
MDFlam ve suntalam ürünleri özellikle mobilya sektörü için vazgeçilmez ürünlerdir. Düz ya da dekoratif dekor kağıdı kaplanarak üretilen ürünler, dekorasyon ve tasarım süreçlerinde çok geniş bir alanda...
EMOJİLE

MDFlam ve suntalam ürünleri özellikle mobilya sektörü için vazgeçilmez ürünlerdir. Düz ya da dekoratif dekor kağıdı kaplanarak üretilen ürünler, dekorasyon ve tasarım süreçlerinde çok geniş bir alanda kendilerine kullanım alanı buluyor.

MDFlam ve suntalam ürünleri, mutfak dolabı gövde ve kapakları, banyo dolapları, salon ve yatak odaları başta olmak üzere tüm yaşam alanlarında kullanılır. Ürünler, plaka olarak üretildikten sonra tasarımcıların ve mobilya ustalarının elinde ilham veren tasarımlara dönüşürler.

Bizler, ham haliyle bir suntalam ya da mdflam olarak bilmesek de yaşam alanlarımızdaki masa, dolap, mobilya ya dair ahşap ürünler mdflam ve suntalamdan üretilmiştir. Ahşabın sıcaklığını sahip olduğu yüzey ve renk seçenekleri ile evimize taşıyan MDFlam ve suntalam ürünleri, gün içerisinde birçok kez kullandığımız ve elimizin değdiği ahşaba dair her alanda önemli bir yere sahiptir.

Yıldız Entegre Türkiye’nin sektördeki lideri ve dünyadaki en önemli 10 üreticisinden biridir. Şirketin Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde konumlu bulunan tesisi dünyanın tek çatı altında MDF üretimi yapan en büyük tesisi unvanına sahiptir. Yıldız Entegre MDFlam ve Suntalam ürün grubu ile değişen tüm trendleri de içine alan renk ve dekor skalası ile tüm dekorasyon ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.