Toplum

Haftasonu havalar nasıl olacak?

Meteorolojiden yapılan açıklamaya göre; bugün öğleden sonra yurdun kuzey, iç ve doğu kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; öğle saatlerinde Batı Karadeniz’in iç..

Haftasonu havalar nasıl olacak?

Meteorolojiden yapılan açıklamaya göre; bugün öğleden sonra yurdun kuzey, iç ve doğu kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; öğle saatlerinde Batı Karadeniz’in iç kesimleri ile Çanakkale çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. Sabah saatlerinde Marmara’nın kuzeyinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor. 

HAFTASONU HAVA NASIL OLACAK?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan tahminlere göre, cumartesi günü Akdeniz bölgesi hariç tüm yurtta parçalı bulutlu ve yağışlı hava hakim olacak. Pazar günü ise yağışlar batı bölgelerinde etkili olmaya devam edecek.

SICAKLIKLAR DÜŞÜYOR

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığının Marmara, Ege ve Batı Karadeniz’de 3 ila 5 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişikliğin olmayacağı tahmin ediliyor. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL