Toplum

Bugün Bu Yollara Dikkat

Karayolları Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, TEM Otoyolu’nun Avcılar Kavşağı’nda İstanbul-Avcılar ve Avcılar-Edirne bağlantısını sağlayan kollar üzerinde köprü inşaatı nedeniyle İstanbul-Avcılar ve Avcılar-Edirne bağlantı yolları 09 Nisan Cumartesi gününe kadar..

Bugün Bu Yollara Dikkat

Karayolları Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, TEM Otoyolu’nun Avcılar Kavşağı’nda İstanbul-Avcılar ve Avcılar-Edirne bağlantısını sağlayan kollar üzerinde köprü inşaatı nedeniyle İstanbul-Avcılar ve Avcılar-Edirne bağlantı yolları 09 Nisan Cumartesi gününe kadar 22.00-07.00 saatleri arasında aşamalı olarak trafiğe kapatılacak.

Kemerhisar-Pozantı Otoyolu’nun Kırkgeçit 7 Tüneli’ndeki onarım çalışmaları nedeniyle yarın 08.00-18.00 saatleri arasında ulaşım tek şeritten iki yönlü olarak sağlanacak.

Hopa-Sarp yolunun Liman Köyü mevkisindeki Hopa Tüneli çıkışında yaya üstgeçidi montaj çalışmaları nedeniyle 14 Nisan’a kadar ulaşım tek şeritten kontrollü olarak verilecek.

Mekece-Bilecik-Bozüyük yolunun 71-73. kilometreleri arasındaki köprü genleşme derzi bakım çalışmaları nedeniyle 19 Mayıs 2011 tarihine kadar ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak devam edecek.

Anadolu Otoyolu’nun Çamlıdere Kavşağı ile Dörtdivan Kavşağı kesimi arası muhtelif kilometrelerde yol aydınlatma ve bilgilendirme çalışmaları nedeniyle 30 Haziran 2011 tarihine kadar Ankara-İstanbul ve İstanbul-Ankara istikametlerinde birer şerit taşıt trafiğine kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden kontrollü olarak sağlanacak.

Bozüyük Çevre yolunun 9. kilometresinde Kütahya Kavşak Köprüsü’nde bakım çalışmaları nedeniyle 08 Nisan’a kadar ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak verilecek.

Merzifon-Çorum yolunun 0-4. kilometreleri arasındaki (Merzifon şehir geçişi dahil) yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım Merzifon-Çorum istikametinde iki yönlü olarak devam edecek.

Ankara Çevre Otoyolunun Cebeci Kavşağı ile Gölbaşı Kavşağı 3-8. kilometreleri arasındaki üstyapı çalışmaları nedeniyle 31 Mayıs 2011 tarihine kadar Cebeci-Gölbaşı istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten kontrollü olarak sağlanacak.

Mekece-Bozüyük yolunun 70-72. kilometreleri arasındaki şev destekleme çalışmaları nedeniyle 15 Nisan’a kadar sağ taşıma yolu daraltılacağından dolayı sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Ankara Çevre Otoyolunun Gölbaşı Kavşağı ile İncek Kavşağı arasındaki üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle 20 Nisan’a kadar Gölbaşı-İncek istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü olarak devam edecek.

Ankara-İstanbul Otoyolu’nun Bolu Doğu Kavşağı ile Yeniçağa Kavşağı arasındaki üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle 30 Nisan 2011 tarihine kadar Ankara-İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü olarak verilecek.

Ilgaz-Çankırı yolunun 1. kilometresinde meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanacak.

Mekece-Bozüyük yolunun 66-67. kilometrelerinde TCDD tarafından yapılan Hızlı Tren Projesi kapsamında VK-27 Viyadüğü’ndeki çalışmalar nedeniyle 8 Nisan Cuma gününe kadar sol taşıma yolu trafiğe kapatılacak olup, ulaşım sağ taşıma yolundan iki yönlü olarak devam edecek.

Anadolu Otoyolu’nun Ankara-Gerede kesimi 41-43. kilometreleri arasındaki Aşağıada Viyadüğü’nde köprü bakım onarım çalışmaları nedeniyle 15.05.2011 tarihine kadar Ankara-İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım İstanbul-Ankara istikametinden iki yönlü olarak verilecek.

Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 33-87. kilometreleri arasındaki muhtelif kesimlerde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 08.00-19.00 saatleri arasında yol aralıklarla ulaşıma kapatılacak.

Zonguldak-Ereğli yolunun 54-56. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 15.00-17.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapalı olacak.

Ortaklar-Söke-Milas yolunun 0-9. kilometreleri (Bafa Gölü mevkisi) ile 30-39. kilometreleri (Milas Devlet Hastanesi mevkisi) arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı, çarşamba, perşembe ve cumartesi günleri 13.00-17.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapalı tutulacak.

Marmaris-Gökova yolunun 5-6. kilometrelerinde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle çarşamba ve cumartesi günleri 13.00-15.00 saatleri arasında yol aralıklarla ulaşıma kapatılacak.

Ortaklar-Söke-Milas yolunun 57-61. kilometreleri arasındaki (Bafa Gölü mevkisi) sürdürülen patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı, çarşamba ve perşembe günleri 13.00-17.00 saatleri arasında yol aralıklarla trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü olarak sağlanacak.

Menemen-Manisa yolunun 0-15. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle her gün 14.00-17.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapalı olacak.

Milas-Yatağan yolunun 4-19. kilometreleri arasındaki (Kozağaç, Boğayokuşu ve Karaltı mevkileri) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı ve perşembe günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol kısa süreli aralıklarla trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü olarak devam edecek.

AA
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL