Yeni Sezonun Olmazsa Olmazları!

Moda
Yeni Sezonun Olmazsa Olmazları! Trençkot Kadının siluetini aynı anda hem feminen hem de maskülen gösteren yegâne kıyafetlerden biridir trençkot. Dar paçalı pantolonlar, şık deri çizmeler, yüksek...
EMOJİLE

Yeni Sezonun Olmazsa Olmazları!

trenkotTrençkot
Kadının siluetini aynı anda hem feminen hem de maskülen gösteren yegâne kıyafetlerden biridir trençkot. Dar paçalı pantolonlar, şık deri çizmeler, yüksek topuklu ayakkabılar ve mini elbiselerle kombinleyebileceğiniz trençkotlar serin havalarda koruyucunuz olacak.

Üzerinizdeki kıyafetlerle uyum sağlaması için krem, fildişi, siyah gibi garantili renkleri tercih edebilirsiniz.  Boynunuza saracağınız şık bir fular tarzınızı tamamlayacaktır.

 

 

 

 

gri uzun hırkaGri Uzun Hırka
2010 son bahar- kış modasının favori rengi gri, favori kıyafeti ise hırka. İki trendi detay bir kıyafette toplanıyor ve yeni sezonun olmazsa olmazları arasına giriyor.
Gri nötr bir renktir ve diğer tüm renklerle uyum sağlayabilir. Kombinlediğiniz kıyafet hangi renkte olursa olsun rahatlıkla gri hırka giyebilirsiniz. Hırkanın üzerine takacağınız korse deri kemer trende uygun giyinmenin en şık ve kestirme yoludur. 

 

 

 

triko elbiseTriko Elbiseler
Geçtiğimiz yıl olduğu gibi triko elbiseler yeni sezonun en gözde kıyafetleri arasında yer alıyor. Diz üstü ya da mini triko elbiselerle günün modasını tarzınızla uyumlu hale getirebilirsiniz.

Mevsime uygun olarak petrol mavisi, koyu yeşil, lacivert gibi ayakkabılarınız ve aksesuarlarınızla uyumlu triko elbiseler alabilirsiniz.

Ten rengi ince çorap, ankle bot ve deri kemerle muhteşem kombinler yaratabilirsiniz. Kış mevsiminde uzun ve topuklu çizmelerle birlikte giyerek tüm bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz.

 

 

uzun deri çizmelerUzun Deri Çizmeler
Yeni sezonun en güzel parçalarından biri uzun deri çizmeler! Bacaklarınızı daha uzun ve daha ince göstermek istiyorsanız ihtiyaç duyacağınız tek şey uzun deri çizmelerdir!

Diz altı etekler, triko elbiseler ve dar paçalı kotlarla birlikte kombinleyebileceğiniz deri çizmeler trendi ve şık olmanın anahtarı niteliğinde.

Çizmelerinizi çantanıza ve diğer kıyafetlere uygun renklerde tercih etmeye dikkat edin. Ayakkabı dolabınızda mutlaka siyah bir çizmeye yer ayırın, ne zaman lazım olacağı belli olmaz!